ööbimine palangas 2007

Teile, kes te see suvi e hooaeg palangas olete käinud...plaanime ka minna kahe sõbrannaga palangale ning leida ööbimine kohapealt.kuuldavasti pidi see kerge olema.kuid küsin, kuidas seal hinnad on-kui võtta nt tuba kolmele. mis summaga peaks umbes arvestama inimese kohta ühel öösel?ja vb saate anda ka mingeid vihjeid, mis hõlbustaksid soodsa öömaja leidmist? Suur tänu:)

maksab ühe inimese kohta kuskil 40 litti

0
0

Palangasse autoga siise soites on reeglina tee aares rodu korteri rentijaid silt autokatusel. Tasuks uurida, kas mitte pole parajasti sel ajal mingit kohapealset suuryritust, see tahendab kindlasti probleeme majutusega. Aga yldiselt voiksite ka Klaipedas ja Nida poolsaarel kaia, kui juba sealkandis olete :)

0
0

käisin palangas mõni nädal tagasi ja läksime ka ehku peale, et pakkujaid on tee ääres küll. vihma sadas plaginal ja polnud sela kedagi rohkem kui 2 autot. üks pakkus kohta talus ja teine maja pööningul vist voodikohta, kus juba oli rahvast ees. käisime ka bussijaamas, kuid seal polnd ka kedagi. võtsime talukohas toa üheks ööks, oli 50 litti nägu ja järgmisel päeval saime korterisse, mis maksis 40 litti nägu.

0
0

Saabusime samuti 24. juuli õhtul, kui vihma ladistas ja tee ääres oli paar pakkujat, hinnad suht kõrged. Peale selle tuleb arvestada, et kui tahad tuba enne näha, siis võtad mutikese autosse, vaatate ära ja kui ei sobi, viid veel muti tagasi. Suht tüütu ja võtab kaua aega. Aga need odavad, 40 litti nägu, on küllalt rõvedad. Siis on majas tavaliselt tohutult palju elanikke ja ega vetsu või duši alla siis ei saa, kui tahad, seisad elavas järjekorras. Et närve kokku hoida peale pikka sõitu, on minu arvates lihtsam käia tänaval majast majja ja näed kohe ka tingimused ära. Ise olime väga heas elamises,majas perele kahetoaline elamine, oma wc, dušš, telekas, külmkapp, rõdu. Kogu lugu 250.- ja kuna olime 4 päeva, siis tegi 200.-

0
0

viimane kommenteerija kas saaksid äkki kirjutada natuke täpsemalt kus te ööbisite, ega ei võtnud juhuslikult telefoni nr. või äkki jäi aadress meelde.. läheks ka hea meelega sinna ööbima

0
0

aadress oli Smiltšju tn 30. Tänava nimi on mul siin vene keeles visiitkaardi peal, arvatavasti on ta leedu keeles veidi teisiti. Tel on (+370 460)57235, mobiil (+370 698)30327. Mere äärde nende maja juurest u 5-7 min jalutada.

0
0

aitähh sulle !! helistame kohe ja vaatab kas saab sinna

0
0

kas see 250 on kroonides või ikka littides?

0
0

littides

0
0

Sai käidud ka juuli teisel poolel . Ööbimise võtsime esimeselt ettejuhtuvalt. Esmalt ülevaatamiseks, et siis sobivusel võtta. Tegemist oli eramajaga, kus pool maja oli ehitatud välja rentimiseks. 1 korrusel omaette sissepääsuga pererahva elamine. Meie olime teisel korrusel (eraldi sissepääs), kus 2 tuba avatud köögiga, kõik mugavused, korras ja puhas. Söögi tegemiseks nõud. Televiisor. Olime perega (4 inimest). Vajadusel antakse ka lisavoodi . Ümbruskond vaikne, kesklinna kuni 10 minutit jalutamist. Meri ka lähedal, perenaine ütles ,et 5 minuti tee kaugusel (ise sealt otse ei käinud). Autot saab parkida hoovis, grillimiseks pakuti ka kõik vajalik...liha pidi ikka omal kaasa olema.

Algselt küsiti 400 litti 2 ööd, kauplemisega maksime 320 litti.

Igati tore pererahvas, lisan ka telefoni ja meili Ingrida +37065226650

Ingrida Krushiene [[email protected]]

0
0

Me ka just tagasi palangalt eile ja võib öelda, et esimese hinna peale ärge reageerige.Meile pakkus ka algul 50 litti nägu a kui ära ytlesime, siis muutus kohe 25 litti nägu.Ja ärge neid esimesi mutte sealt tee äärest võtke, vaid sõitke natsa edasi, seal rohkem pakkujaid ja odavam kaa.

0
0

Ööbisime kuskil endises pioneerilaagris, suurt mugavusi polnud aga katus pea kohel ja odav ka(15 litti nägu)saab kööki kasutada, aga du~ss on ikka 4 litti lisaks. Samas on ka telkimine 25 litti telgitäis. See koht jäi Palangast välja~3km (ristteel oli silt Darbenjai 3km)

0
0

kui rentima kohalikke inimeste käest ,see suvel probleem pole 25-40 lt.Me olime Zuvedra hotellis,mereääre 50 m 140 lt juunis.see oli number neljane olime lastega.Euroremonti polnud aga linad ja mugavused oli väga ok.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased