Ööbimine Pereybere Le Petit Prince või Foxhill apartment? Kes on nendes ööbinud?

Tere, oleme minemas märtsi lõpus. Valisime välja 2 normaalsena tunduvat apartmenti 2-le. Kas äkki keegi on nendes ööbinud ja jagaks kogemusi. Esimesel tundub olevat sisustus veits räämas ja vannikas ka aga selleeest bassein ja muidu super, teisel bassein väiksem aga muidu ok, kuigi toast ainult 1 pilt.
Kui keegi viitsib siis võiks kirjutada ka sellest, kuidas oleks mõistlik lennujaamast hotelli saada. Mõtleme, et kas võtta transfeeri või on taksoga mõistlikum?
.
.
.
!

Tere
palju maksab takso lennujaamast flic en flaci... kas odavam kui transfeer/sama hinnaklass`???

Hubert kirjutab:

Takso – suurim naljanumber neil kohapeal :). Tüübid on lennujaamas nagu mesilased ümber ning ilma küsimata kohe kohe taksosse. Mujal annavad signaaliga märku ning põhimõtteliselt on iga minut mingi takso kusagil parasjagu võtta. Hinnad kõiguvad äärmusest äärmusesse ning kaubelda tuleks nendega kindlasti (2× alla) ja parem oleks ka eelnevalt hind kokku leppida, kui natuke pikem sõit ees on. Ametlikud taksod on valge numbrimärgiga, mustad numbrid ning need on veidike usaldusväärsemad.
Ringreis – ei õnnestunud alla 2000 ruupia kaubelda, kuid lihtsam on tänava pealt sama asi võtta 350 ruupiat/inimene + sissepääsupiletid
Lennujaam – Grand Baie (ühest otsast teise) – 1300 ruupiat oli väikseim pakkumine
Alati mõjus lause, et üks teine taksojuht tegi pakkumise xxxx summa eest.
Hea oleks ka eelnevalt selgeks teha, et tüüp ikka teab, kuhu tüüp minema peab – esimese hooga viidi vähemalt meid täiesti valesse kohta. Samas järgmine teab juba ka peensusi ning oskab keset ööd täiesti treppi viia.

http://www.trip.ee/node/45605