trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Millised on kogemused, et kui palju kulub aega, et klienditeenindus vastab küsimustele?Telefon teatab kohe "Kõne lõpetati"!

Iga päeva soovitan lõpetada korea saunas jjimjilbang.  Käige erinevates kohtades.TOP 5https://theculturetrip.com/asia/south-korea/articles/the-best-jjimjilbangs-in-seoul/

Hamburgis mine vaatama Elbphilharmonie Hamburg hoonet. https://www.elbphilharmonie.de/en/how-to-bookBerliinis soovitan külastada saun-spaasid Pearaudteejaama lähistel:https://www.vabali.de/Ludwigsfelde (pearaudteejaamast ~20 min rongiga)https://www.kristall-saunatherme-ludwigsfelde.de/

Ma soovitaks  plaani võtta 1  muuseumi  või objekti külastust.1.  Sadamast >Vasa muuseumi Jalutades 1h, 4,3 km (seltskonnaga on lõbus ja näete vahetul linna).Bussiga 76, peatusse Djurgardsbron, 28 min. + natukese jalutada 2. Muuseumi külastus ~1,5-2hhttps://www.vasamuseet.se/et3. Sealt edasi kuningaloss+ vanalinn 4. Läbi kesklinna tagasi jalutamine (Drottinggatten>Kunsträdgarden,...sadam) 5. Kui pole metrooga sõitnud, siis tagasi sellega peatusse Gärdet, liin 13

Kas klassiekskursiooni päevakava pead sina organiseerima?Päevakava - marsuut, külastuskohad?* Mitmes klass?

Väga paljud kruiisitajad lasevad sõiduajaks alkoholi nööriga üle reelingu merre jahtuma.  Peate kodust kaasa võtma ca. 21 m tugevat nööri ja mingi tugeva koti.*Muidu igas kajutis on väikesemõõduline san.ruum, kus on dušš, wc pott ja kraanikauss. *Kruiisitajad saavad check-in tehes ka kaks sooduskupongi (jook baaris ~2 eur?).

Ma teeks ühe väljasõidu maaalustesse koobastesse ~50 km linnast. Kohale saab mugavalt rongiga. https://www.postojnska-jama.eu/en/

National Geographic jookseb praegu dok.sari "Lennujaama turvateenistus: Columbia: Concealed Drugs". Üks osa narkosmugeldamisega vahele jäänud inimesi väidavad, et paluti kellelgi tuua midagi või võeti kaasa (nt. beebipulber, veini, puuviljakonserve, kosmeetikat, jms. igapäevaseid asju), mis on siis täidetud pulbrilise või vedela narkoainega. Kavalam viis on kui narkoaine on seotud plastikainega üheks massiks ja sellest on tehtud igapäevane asi. See asi, siis pärast mingi protseduuriga (lahustatakse) ja narkoaine eraldatakse.

Kui kupee kogemust reisides pole, siis võtaks kupee.

Eelmine nädal just ostsin Roheneeme saartele reisi ja ei sobinud ühtegipidi telefoninumber (plussiga , koodiga ja koodita). Juhuslikult proovisin ja sobis variant 00000000. Ost sai sooritatud.

Meili peale tuli vastuskiri ja seal infonumbr TUIn asiakaspalvelu 0303 6000

Kui juba seal kandis olete, siis ma soovitaks külastada naabersaart Reunioni. Lend sinna 45 min. (Saint Denis lennujaama) või 55 min. (Saint Pierre lennujaama).

Kui juba seal Delhis olete, siis Taj Mahali peate ikka ära vaatama. Minu jaoks oli see lummav.

Mere äärde : Ma ise käisin Mumbaist rongiga ülespool -Dahanu ja sealt veel edasi Daman (liberaalne väike osariik, endine Portugali asumaa). Pigem ei pakkunud seda mereelamust, mida ootasin. Väga suur mõõn ja teatud aegadel meres vett pole. :) Samuti suur prügi-reostus. Kohaliku eluolu ja Portugali pärandiga tutvumiseks ok sihtpunkt.

Macao oleks mu esmane valik. See küll väga väike linn-riik. Pool ajast linnale ja pool kulutaks kasiinodele. Need ka omamoodi nähtus-vaatamisväärsused.

Kava kohaselt peaks aasta lõpus Macao ja HK vahel 50 km pikkune sild (sh ka tunnel) valmis saama. Eks siis tekivad lisaks laevaühendustele ka bussiühendused Macaoga.

Shenzhen on linnana liiga mastaapne ja inimlik mõõde puudus. Mulle Shenzhen muud elamust ei pakkunud, kui et see oli ilmekas näide selles mõttes, et HK ja mandri Hiina erinevus tuleb hästi esile.

Fofa, kas oskad öelda (mäletad), kui kiiresti stjuardessist reisisaatja lapse teile lennujaamas üle andis? Kas viimasena, kui stjuardessid on rahva lennukist välja saatnud?

Kogu pakett (lend+hotell)? Või ainult lennupiletid inimese kohta?

Lapsele lähme ikka ise vastu. Reisisaatjaks on üks stjuardessidest (tasuline teenus). Üleandmine käib ikka lennujaamas.

Peterburi 1- päevane kruiis Helingist 24.06 k. 18, 452 eur kajut (4 in) + laevapiletid alguspunkti Helsingi. Lõpppunkt Tallinnas.

Marsuut HEL-Peterburi-HEL-Tallinn https://www.reisiekspert.ee/et/laevapiletid-eripakkumised/83-laevakruiis-helsingi-peterburi-helsingi-tallinn

Ise broneerides siit: https://stpeterline.com/

Rongiga ringi sõitmiseks saate osta KORAIL PASS. http://www.letskorail.com/ebizbf/EbizBfKrPassAbout.do

Busan on väga ilusa siluetiga rannikulinn. Soovitan.

Kindlasti külastage iga päev korea saun-spaasid - jjimjilbang. Täitsa erinev, põnev kogemus.

Ma planeeriks vähemalt pool aega puhkusest naabersaarele Reunion (EL, Prantsusmaa ülemere territoorium). Loodus mõjus hingele rohkem.

Mulle meeldis. Harva satun sellistesse kohta ja siis mõtlesin, et võib lubada tavapärasest ööbimisest natukese rohkemat. Ostsin minipaketireisi Pattayalt - edasi-tagasi transport + ööbimine.