Oktoobris Veneetsiasse

Minek oktoobri alguses 5 päevaks Veneetsiasse.

Hetkel üritame vaadata ööbimist mõnesse apartmeti Mestresse - on kellelgi häid soovitusi/kogemusi airbnb-de osas (sh. kas on mõni piirkond, kuhu üldse ei soovitata minna, et liikuma saamine on keeruline või hoopis kuritegevust palju vms). Või äkki oleks Lidol põnevam ööbida (aga kuidas sealt oleks liikuma saamine, sh. hommikul vara Treviso lennujaama)?

Plaan on soetada mitme päeva ühistranspordi kaart, et saaks vabalit ringi liikuda. Aga olen lugenud ka rataste rentimise võimalust nii Mestres kui Lidol - oksab keegi kommenteerida?

Oodatud oleks ka kõik head mõtted ja nõuanded just selles osas, et kuhu veel peaks minema, kui Veneetsia keskus koos oma kohustuslike vaatamisväärsustega käidud/nähtud saab - millist saart/paika tasuks veel kindlasti külastada (ja kuhu saaks selle sama ühistranspordiga/veebussiga); kohaliku toidu osas kindlasti sooviks ideid (mitte turstikaid vaid just kohalike meelispaiku vms.). Kas Lidole on mõtet minna, kui ujumise soov on - on vesi oktoobris üldse ujutav (tean, et see sõltub ilmast, aga kas see üldse oktoobris kõne alla tuleks?).

Teen ise ka eeltööd ja uurin maad, aga alati kõik head mõtted ja soovitused teretulnud!

Lennupakkumised
Reisikaaslased