Olukord Kuubal

Kirjutan artiklit Kuuba üleminekust ühele peesole ja raha devalveerimisest. Kas on siin keegi, kes on just Kuubal käinud või praegu seal ja sooviks anda ülevaate, mis saareriigis hetkel toimub?

Tere! Just tulin Kuubalt aga ausalt öeldes ei taha lihtsalt niisama infot anda, kuna mainstream ajakirjandus kahjustab küll kaudselt, aga pidevalt ja süsteemselt mind ja minu perekonda. Ärge võtke isiklikult.

Hinnad olid tõusnud tõesti (näiteks Havanna bussipileti hind on varasema 1 peso asemel nüüd 2 pesot), aga palju oli ka lihtsalt inimeste juttu, et hinnad on tõusnud, selleks, et turistilt raha välja meelitada või lambist kaastunnet saada. Ma saan aru nii, et Kuuba on aastakümneid ÜRO-d tüütanud sellega, kuidas USA neid blokeerib, aga tegelikult on see vaid väike osa tõest ja nigela elu-olu põhjustest.

2
4

Olen hetkel Kuubal. Kaasa tuleb võtta kindlasti piisavalt sularaha. Ka väikseid kupüüre nt taksosõiduks. Ametlik kurss on 1€=27cup. Tänaval vahetades 1€=60 kuni 80 cupi. Kõik hinnad on arvestatud tänavakursiga ja ATM annab välja ametliku kursiga. Ehk kui sularaha eurodes saab otsa, siis maksad ca 2 kuni 3 korda rohkem.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased