Omal käel lastega Slovakkiasse.

Uurin maad, et äkki läheks sel aastal lastega Slovakkiasse suusatama. Oleme käinud Soomes ja mitu korda Rootsis suusatamas. 11a ja 6a laps sõidavad vabalt igal mäel, aga üks 6a on veel suhteliselt algaja. Kuhu mäe äärde oleks morm. majutus võtta, et oleks ka laugemaid mägesid? Kuna lähme omal käel ja oma autoga, siis võib majutus olla ka natuke kaugemal mäest, kuigi ideaalne oleks leida ju mäe alla :) Kas Jasna oleks mõistlik valik? Omal ajal ju lausa 3 korda seal käidud suusatamas, aga sai palju erinevaid keskusi läbi käidud ja tol korral ei osanud nii vaadata kuna siis veel lapsi polnud :)

Jasna on suurim ja kõige rohkem võimalusi. Lisaks on seal ligidal veekeskus, mis lastele võiks atraktiivne olla. Käisime selle aasta algul ja jättis suht hea mulje. Kõige mõistlikum on otsida välja erinevate keskuste nimed ja radade kaardid, mille järgi siis otsustada. Kui ikka väga palju musti radasid hakkab lastel vast hirmus ja igav?

Me käsime

Ružomberok Jasna Tatranska Lomnica Štrbske Pleso

Jasna jättis siiski kõige parema mulje, kuid rahvast oli seal palju.

Meie ööbisime Linnas Liptovsky Mikulase. http://trip.ee/node/73280 loe kokkuvõtet, ehk on abiks. Sa ei pruugi sealt küll lasteküsimusele vastust leida, kuid muu info võiks reisil aidata.

Terv. K