Otsin reisikaaslast/-kaaslasi suveks 2014 :)

Lugu siis selline, et hirmus tahtmine on suvel nii 1-2 kuuks Eestist eemale saada ja minna Lõuna-Euroopasse, kuid kaugematele sihtkohtadele ei löö ka kätt ette. Lihtsalt mida soodsam, seda parem. Plaanisin muidu sõpradega suvel USAs (Hawaiil)tööd leida ja ringi seigelda, aga mitmetel kaaslaste isiklikel põhjustel jäi see plaan katki. Nüüd otsin aga omale uut reisikaaslast või lausa mitu, kellega kas omal käel ja endatehtud plaanide järgi minna veidikeseks siit suvel minema või siis mingi põneva vabatahtliku või noortevahetuse programmi kaudu. Neid ka nii palju ju, et kui kellelgi on ehk kogemust millegi nendetaolisega, siis võib aga julgelt kommentaari kirjutada. (Raamatute müümisest ei olehuvitatud.) Et siis peaks põhimõtteliselt kõik esmajoones vajalik minu plaanide kohta siin kirjas olema. Ise olen varemalt palju reisinud. Kui Sa ei ole, aga tahaksid ikkagi midagi suvel ette võtta, siis võid ikka endast märku anda :)

Kaire 19

0
0

Mind praegu näiteks huvitaks Portugali minemine :)

0
0

...

0
0

Ka mina ja minu sõbranna oleme huvitatud. Oleme pikalt uurinud ka.. Tundud täpselt sama maailmavaatega, mis minagi. Võib-olla samuti vabatahtlik töö. Räägi, kas oled ise ka uurinud võimalusi? (:

0
0

Hei, Ann09! Ma olen siin viimase paari nädala jooksul surfanud küll erinevate programmide lehekülgedel, aga seda midagi erilist pole veel leidnud.. Aga kui sa leiad või su sõbranna midagi leiab või on muid mõtteid selle osas, mida põnevat teha suvel, siis võid mulle kirjutada :) väga tahaks teha midagi kellegagi koos.

0
0

Ise lähen austraaliaasse aprillis/mais. Otsin ka reisikaaslast mõneks ajaks. Kui otsustad juhuslikult sinna minna, siis võib ju ühineda :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased