Ssander

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Photoshop ja print :) Ja kui hakkab mingi jura, siis põhjenda rahulikult :)

Nägin skyscanneris lendu Mehhikosse dets keskel one-way 270 eur. Lend oli läbi Londoni, viini ja kanada. Kokku 2 päeva. Tagasi saaks tulla uuel aastal. Kui keegi tahab mõelda sellist plaani ja minnagi Seiklus puhkusele, siis võib ka mulle kirjutada postkasti.

Kui veel on infot mida jagada, siis palun kirjutage mulle ka :)

Soovitan veeta rohkem aega islandil kui 5-7 päeva. :)

Vaata ka Tallinnast lende Oslosse ja sealt edasi. Mitte paketthindu. Võid võita rohkem ajas.

Olen käinud Islandil palju. Soovitaksin rohkem otselende, mis kestaks 3.5-5h kokku (5h sees on peatus mõne teise riigi lennujamas)

Ise plaanin minna Oktoobris. :)

Vaata fb-s: Matka- ja militaarvarustuse turg

Seal on üks suur kott 120 eur

Käisin ka, nad ei kontrolli. Kui on väga suur vanusevahe, siis ei tasuks seda nalja katsetada aga kui pileteid ostad ja sa ise oled mitte sobivas vanuses, siis nad ei müü pileteid. Blokeerivad aga on ka juhtunud, et müüvad. Vahel tekib küsimus, et kas nad ise ka tavad mida nad seal teevad? Ajavad seal oma seadust taga aga kui isik laeva läheb siis ei ole kontrolli. Nad vaatavad, et kord oleks majas (pean silmas turvamehi). Aga teoreetiliselt saab ka valede andmetega reisile minna. Juhul kui neil on isiku nimi arvutisse sisestatud, siis nad üldjuhul ei küsi dokumente. Olen seda märganud. Aga võib ka tekkida erandlik kord.