Palun abi: Slovakkiasse Kõrg-Tatratesse 15-22märts?

Küsiks kas on mõttet minna see aeg, kuidas seal see aeg lumeolud, kui pikad on pikimad laskumised seal kandis? ja mis arvate Germalost või siis Turja Tour OÜ-st nende kahevahel pidin valima, ning oleks tore kui keegi osakaks rääkida sealsetest parkidest, on seal midagi mõni hüpe mõni box?

Kõik nõuanded teretulnud!

http://www.holidayinfo.sk Sama, mis hommiku kella 8st kohalikul TV kanalil näitab (ei mäleta kas 1 või 2 kanal).

Ilmselt mõttetu üritus. Juba praegu on seal paljud nõlvad lumepuudusel suletud ja vihma sajab sama sageli kui meil. NIng üleüldse on ilm sama nagu Eestis sel talvel seal. Tõsi, nende suusakeskused oskavad maalida väga ilusaid pilte.

Ega nii hull see asi ka pole kui Krii väidab. Ise lähen 15-22 Turja Touriga sõbrad jõudsid just eile Slovakkiast ja ütlesid et lund rohkem kui eelmise aasta jaanuaris mägedel. Mina usun et sellest tuleb küll suht hea tripp. Parkidest ja asjadest eriti rääkida ei tea kuna ise ei huvitund eelmine aasta neist, kuid kindlasti midagi leiab v teeb. Donovalyl tegid küll ühed tüübid väikse hüppeka kuid eks kui uurida kohalikelt vms siis saab parema ülevaate. Laskumiste kohta otsi netist Turja Touri kodukal, kus on reisikirjeldus. Mäed kõik kirja pandud ja minu mäletamist mööda olid seal laskumised ja kõrgemad tipud ka sees. Edu!

Meil veel vabu kohti Slovakkiasse suusareisile 15-22.03.2008. Kui kellelgi soov suusatama tulla, andke märku.

info: 56 603 836