Palun abi sobiva transpordi valimisel Stansted - Sevenoaks

Tere. Kas mõni kohalik või sealse eluoluga hästi kursis olev inimene oskab öelda milline on parim viis esmaspäeva hommikul saada Stanstedi lennujaamast Sevenoaksi, Kentis. Kui mina oma peaga läheksin, siis sõidaksin A9 bussiga Stratfordi (maksaksin 15 naela, return), sealt läheksin undergroundi ja võtaksin Jubilee Line (Westbound, platform 13) ning sõidaksin sellega London Bridge'le. Seal läheksin rongijaama ja võtaksin rongi Sevenoaksi. Ilmselt ostaksin Oysteri kuna sõitmist hakkab ka edaspidi olema.
Olen ma omadega õigel teel või on lihtsamaid, kiiremaid, odavamaid mooduseid saamaks lennujaamast Sevenoaksi? Kas Stanstedist peaksin ehk hoopis mõne muu bussi võtma, mis viiks otse kusagile kust saan minna Sevenoaksi rongile?
Tean seda, et Sevenoaksi rongile saab lisaks London Bridge'le väga edukalt veel London Charing Cross'st ja Waterloo'st.
Olen väga tänulik kui keegi võtab vaevaks aidata.

Tere, Londonis on üks eestlaste transpordifirma Sherfield Cars Ltd.Kodulehekülg on www.sherfieldcab.co.uk.Ehk leiate sealt abi.Läbi Skype saab suhelda eesti keeles ja ma usun, et vähemasti head nõu saab sealt kindlasti.

Tänan solaris. Saatsin hinnapäringu.

Kahjuks ei sobinud mulle www.sherfieldcab.co.uk pakkumine kuna reisin üksinda ja sellisel juhul jääb hind liiga kalliks, küll aga soovitan soojalt natukene suurematele gruppidele, siis tasub end igati ära.
Niiet ootan jätkuvalt häid nõuandeid kuidas on kõige kasulikum kasutades ühistransporti jõuda Sevenoaksi.

Ilmselt on see väga hea plaan, mida sa esialgu siia kirjutasid. Otsisin ka muud, aga ei näe odavamat võimalust.
Teine võimalus on veel vaadata National Expressi bussipileti hindu (kuigi sealt vist midagi odavamalt ei saa, mida sa siin pakkusid 15£ return) Stansteadist Londonisse ja siis ka EasyBus'i hindu (seal varieeruvad hinnad vastavalt su saabumisele ja võib päris soodsalt saada, sellega saaksid Victoriasse ja sealt vastavalt siis metrooga London Bridge'le). Ja siis ikka London Bridge'lt rongiga, suht soodne hind. Edu!

Aitäh Katre. Olen "läbi mänginud" paljud erinevad versioonid ja ikka ja jälle tagasi tulnud selle sama algse versiooni juurde. Seega sa kinnitasid minu versiooni ja tänan sind selle eest :)