trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tänaseks on streik lõppenud ja tundub, et elurütm taastumas, isegi poodides oli täna juba süüa! Hämmastavad kreeklased

Ilmselt on see väga hea plaan, mida sa esialgu siia kirjutasid. Otsisin ka muud, aga ei näe odavamat võimalust. Teine võimalus on veel vaadata National Expressi bussipileti hindu (kuigi sealt vist midagi odavamalt ei saa, mida sa siin pakkusid 15£ return) Stansteadist Londonisse ja siis ka EasyBus'i hindu (seal varieeruvad hinnad vastavalt su saabumisele ja võib päris soodsalt saada, sellega saaksid Victoriasse ja sealt vastavalt siis metrooga London Bridge'le). Ja siis ikka London Bridge'lt rongiga, suht soodne hind. Edu!

Praegu on veel kampaania ja piletihinnad väga soodsad seal. Hommikul kella 7 bussiga on 3£ pilet nt 2 novembril. Ürita sealt saada http://www.nationalexpress.com/coach/Offers/funfares.cfm Mul annab küll kõik hinnad ilusti ette :) Edu! . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tulevikus seda postitajal endal teha!

Meil on 80£ neljane tuba, seega kusagil 1520.- (kursiga 19). Suht sama teeb välja.

Noo me oleme neljakesi, seega meile tuleb see variant soodsam. Kolmekesi on tõesti soodsam võtta Etap.

Me ööbime tagasitulles Londonis sellises kohas nagu: Heathrow Lodge Hotel. Seal tullakse järgi teatud kellaaegadel lennujaama järgi ning öö on samuti soodne

Me käisime ning kusagil ei tekkinudki sellist küsimust, kas on avatud. NK oli samuti avatud, aga sinna said vaid kliendikaartidega sisse. Seega jah, võib järgmine aasta sel ajal minna küll!

Kas suletud on ka suured kaubamajad kesklinnas? Nt kas ei ole nii, et avatud kuni kella 2ni? Tänan

Olgu siis me samal päeval sinna ;) Muide, siis me saaks ühise mini bussiga sinna (tuleks natuke odavam), kui viitsid võid mulle kirjutada, katrekase@hotmail.com.

Kui ma õigesti aru saan, siis lihtsalt nende kaudu kusagile teise villasse? Või ikka sinna samasse mo ti Paradise?

Millisesse nendest? Villa Narmada? Me vist leidsime Londonis kah midagi, aga peab veel vaatama

Keda huvitab siis leidsin veel ühe päris normaalse koha, "Villa Narmada", normaalse hinnaga - öö hind on 36GBD, kahe magamistoaga, köök jne. Rand tundus kah ilus. Võid kirjutada sinna. Samas mul sõbranna käis paari aasta eest seal ja soovitas sellist kohta nagu Le Morne. Piltidel on kah üli ilus. Kuigi seal ma eriti apartamente ei leidnud. Merest olid imelikult kaugel.

Aa, siis jah. Kahju. Kui sa vaatad google piltidest, siis rand on ju piisavalt ilus? Või Sa ei arva nii? Usun, et tasuks, aga ma otsiks veel. Leiaks mingi paar muud varianti veel ja siis hakkaks vaatama/võrdlema? Kuigi meil jäi see kah ainukeseks variandiks, muud midagi ei leidnud. Samas sa võid ka nii hotelle otsida, et vaatad nt finnmatkade (www.finnmatkat.fi) kodulehelt neid hotelle, mis nemad pakuvad ja siis otsid ise internetist üles. Ma kaaluks teie puhul pigem mingit villat, tuleb kõvasti odavam välja. Ma otsisin kah alguses hotelle, aga siis selgus, et need kallimad.

Vaatasin jah. Tundub igati normaalne olevat ja meri oli küll ilus, vähemalt sellel pildil, mis seal oli.. Peaks jah Londoni majutust vaatama, meile öeldi kah, et praegu oleks sobiv ära otsida, sest seal lennujaama juures ei pidavat kohti olema? Aga praegu pole midagi tarka leidnud. Villade kohta mõtlesin seda mere lauset jah. Samas kunagi ei saa kindel olla. Aga ma usun, et ikka on, meil on tavaliselt vedanud ja piltidel googles on olnud koledam..

  1. märts-3. aprill on Appartement 4 - Soleil vaba. Teised 3 on tõesti kinni. Tasub saata kiri omanikule, vastavad väga kiirelt. Meri seal tundub küll ilus olevat. Palju Blue Lagoonis öö maksab?

www.motiparadis.ch sellises kohas ööbime, tegelikult ei tule üldse kallis, arvestades seda, et see 110€ on öö ja, et seal kaks magamistuba, elutuba, köök, bassein, meri 150m ja kaks vannituba. nimetatakse seda villaks, kus on vaid 4 elamut. seega ei ole palju rahvast ja mõnus puhkus. me saime veel toad teisele korrusele, koos rõduga :)

meil on kah ööbimine tagasi tulles Londonis, esialgu midagi leidnud pole. peab uurima kuidas oleks kasulikum võtta, kas väga lähedal lennujaamale ilma transpordita (kallim hotell) või kaugemal ja transpordiga (odavam, hotelli suhtes), peab uurima veel.

to Lumimumm, me kah laevaga Soome. kus ööbida kavatsete Soomes?

Me muutsime oma kuupäevi ja minek on esialgse 4nda asemel siiski 6ndal ja tagasi tulek 23. Meie leidsime ööbismiskoha, mille öö on 110€, väga ilus ja Trou aux Biches'is. Saime ka omanikult juba koju (postiga) allkirjastatud paberid jne. On keegi veel minemas 6.03? Lumimumm kas te olete minemas Tallinnast?

Äkki annad oma emaili, siis saaks paremini rääkida? Või võid ise mulle kirjutada, katrekase@hotmail.com

Me ilmselt täpselt samadel kuupäevadel (hetkel piletid broneeritud), ööbimist olete uurinud?

Olgu, suur suur tänu. Täpselt seda vajasingi. Veidikene segadust nende tsoonidega oli juba enne. Kusagil võiks olla mingi selge kaart (mis tegelikult kindlasti ka on), aga nüüd on vist kõik vajalik informatsioon olemas :)

Mul oleks selle kohta küsimus, kas äkki keegi teab, millises tsoonis see asub? Kerge segadus. Ma vaatasin neid rongipiletite hindu, aga ma ei saa aru, millist peab ostma, kuna me viiekesi, siis sobiks ilmselt see grupipilet, aga millise tsooni ja asja. Pole vaja nüüd karjuma hakata, et ma olen rumal. Aitäh, kes teavad

Meie viiel korral, mis Aurinkomatkadega käinud oleme pole küll hilinenud, +-10minutit. Küll aga Finnmatkadega, meie esmasel reisil nendega õnnestus lausa üks päev hiljem kohale jõuda.

Soodsam ei ole. Meil (eelmine aasta) oli täpselt sama kurss. Vahetsime natuke Eestis ja siis eurodest Ungari rahaks.