Palun häid ja vajalikke soovitusi rattareisiks Gotlandile

Kes on seal ratastega käinud ja omab häid nõuandeid, tähelepanekuid, kuulaksin meeleldi. Oleme minemas 12 inimesega 6 päevaks. Et kus on häid ja odavamaid telkimiskohti kämpinguplatsidel? Milliseid kohti tasub kindlasti külastada ja milliseid marsruute valida? Tänud, kes leiavad aega natuke kirjutada:)

Käisime eelmine aasta ja soovitan soojalt saarele tiir peale teha, kindlasti tuleks külastada Färo saart, kuid arvestada tuleks võimaliku metsiku vastutuulega. Kui veab siis saab ilma hakkama. Telkida soovitan vabas looduses mere ääres, super telkimiskohti hulgaliselt. 6 päevaga jõuab enam vähem tiiru ära teha. soovitan hankida endale Visbyst kuskilt turismiinfost või muust käidavamast kohast tasuta Gotlandi kaardi - Gotlandskartan 2008/09 või 2009/10- seal on väga hea jalgrattamarsruut peale märgitud. Ise tegime umbes peaaegu sama marsruudi. Edu !

0
0

Sparta kuidas söögiga majandasite ja palju teid seltskonnas oli?

0
0

Söögi valmistasime ise juba valdavalt Eestist kaasa ostetud toidust. Olime kolmekesi. Eks teil 12 inimesega tuleb toidumure vähe suurem. Kohapeal väga hullud hinnad ka polnud, kui hästi valida tuleb ainult natuke kallim kui Eestis.

0
0

Kas teil on grupp koos? Kuidas lähete? Oleksin ka huvitatud, üksi sinna väga ei kipu. Kui teil on grupis mõni vaba koht ja midagi selle vastu ei ole, et teiega ühineb üks reisihimuline 32.a. noormees, siis jäta oma kontaktid, kirjutan endast täpsemalt.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased