trip-krainetrip-ukraine-dark

sparta

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
15 postitust
8 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Plaanis minna 27.06 Pärnust Kura poolsaare tippu mööda mereäärt. Kokku umbes 350 km, aega planeeritud 2 nädalat.

Söögi valmistasime ise juba valdavalt Eestist kaasa ostetud toidust. Olime kolmekesi. Eks teil 12 inimesega tuleb toidumure vähe suurem. Kohapeal väga hullud hinnad ka polnud, kui hästi valida tuleb ainult natuke kallim kui Eestis.

Käisime eelmine aasta ja soovitan soojalt saarele tiir peale teha, kindlasti tuleks külastada Färo saart, kuid arvestada tuleks võimaliku metsiku vastutuulega. Kui veab siis saab ilma hakkama. Telkida soovitan vabas looduses mere ääres, super telkimiskohti hulgaliselt. 6 päevaga jõuab enam vähem tiiru ära teha. soovitan hankida endale Visbyst kuskilt turismiinfost või muust käidavamast kohast tasuta Gotlandi kaardi - Gotlandskartan 2008/09 või 2009/10- seal on väga hea jalgrattamarsruut peale märgitud. Ise tegime umbes peaaegu sama marsruudi. Edu !

Tere

Kui jala käia ei viitsi, siis sõidad rongiga tippu, sellest ka nimi. Jala nats rohkem vaeva ei midagi hullu. Kui ilus ilm vaated head. Jõudu !

Hääletamisest huvitavamat ja põnevamat reisimise viisi ei ole olemas ning inimesed, kes sellest aru ei saa ei peaks siin kõvasti lärmama. Sõitke teie busside, autode või mis iganes transpordiga. Igal ühel oma valik, kuni leidub häid inimesi, kes hääletajaid peale võtavad on kõik hästi. Elagu hääletamine !

Käisime eelmine aasta autoga Helsingist. Esimese päevaga panime praktiliselt Kilpisjärvile välja. Pole hullu midagi. Autoga näeb paremini ilusat maastikku ja saab teha peatusi kus tahad.

Käisime 2006 seal ja telkisime kus meeldis ning probleeme polnud. Loomulikult ei trüginud me päris inimeste hoovi või majade lähedale. Nii, et hoides viisakalt distantsi andke aga tuld.

Väga võimatu ei ole, kuid ei soovita. Samas kui aega on siis miks mitte. Kaubikud ja rekad teid kindlasti ei võta ja ainuke lootus on üksi sõitvad väike autojuhid või bussid. Igal juhul edu.