trip-krainetrip-ukraine-dark
Parfümeeriamuuseum Lõuna- Prantsusmaal (Grasse)

Minek on Prantsuse Rivierasse ja plaanis minna ka Grasse parfümeeriamuuseumi. Kuna ema on mulle üles kirjutanud terve rea erinevate parfüümide nimetusi, mida ta loodab kingituseks saada, siis mind väga huvitaks, kui palju seal lõhnad maksavad. Kas keegi oskab mind aidata?

tulen sealt tagasi augusti algul ja võin kogemusi jagada.

Tulen ise ka tagasi augusti algul. Lähen 25.07.

Täpselt ei mäleta, aga umbes 50 eurot maksis 6 parfüümiga (iga pudel oli vist 30 ml)kinkekarp. Umbes 20 - 30 eurot maksis parfüümvesi (50 ml).

Lõhn sundis muuseumist kaugele hoidma, aga sõbranna ostis meestele mõeldud komplekti( 5 minipudelitlõhna) 20- 30 euroga.

Tunnen Sind ära. Oli tore koos reisida!!!!Kuidas Türil ilm on?

Galimard parfümeeris poes, mis asub linna Aix en Provance kiirteel poolses osas, maksis 12 minilõhnast koosnev komplekst 6,50 eur, lõhna seebis on nii 4 eur ringis. lõhnade hinnad hakkasid alates 19 eur. Need on siis kohalikus parfümeeria tehases tehtud toodete hinnad. Seal teisi kaubamärke üldse polnud. tulime seal eelmisel nädala nii, et info värske

Nad väidavad, et need on needsamad lõhnaveed, mis kallis karbis pakendatuna kõikjal müügil. Tegelikult ju vahet pole, kas see sama kallis lõhn on koledas pudelikeses või peenemas ümbrises. Hind on seal odavam kui 6 lõhna korraga osta, grupist paljud "kopereerusid", ise ei ostnud midagi, minu lemmikuid seal polnud.

Oli tore, aga need 4-5 tunnised nn. lühipeatused linnades 30-40 kraadi juures ilma giidi- ja linnaplaanita olid jubedad...