trip-krainetrip-ukraine-dark
Parimad hotellid Alanya | Antalya | Belek | Kemer |

Millised 5* hotelle neist linnadest soovitaksite perepuhkuseks. Sooviks oleks kõik hinnas, liumäed lastele ja mõnus söök/jook. Et oleks hea ja kvaliteetne. Valik on nii kirju , et head soovitused kuluvad marjaks ära.

Vaata Novatoursi reisidest Monaco Beach Hotel & Spa, 4 tärni, kõik hinnas, lastele basseinid ja liumäed. Asub kuurordis 9km Kemerist, rannas. Valisin ise just selle, kuna see on ainus hotell, kus lastesoodustuse ülemine piir on 15a. (muidu on 13a.)ning varajase tellija soodustus veebruaris 25%!!!!!, märtsis 20%. Lõppkokkuvõttes tuli hind väga soodne. www.monacobeachotel.com

P.S. ainuke miinus, et peretuba seal ei ole (peretuba on ainult 5 tärni hotellis), tuli võtta 2 eraldi tuba 4-le inimesele.

Kemer Resort, jumala normaalne hotell lastega puhkuseks, oma rand männisalus, liumäed, lastedisko, päev läbi laste anmatsioon (näomaalingud, võistlused, pizza küpsetamine jmt.), keskus ca 800 m. Tegelikult on huvitav ka kõrval asuv Orange County (end. Amsterdam), aga sinna vist Eesti reisikorraldajad ei paku, ka rohelust vähem, aga hooned ise hästi vahvad (ongi nagu Amsterdami linnakeskus Türki maha istutatud). Head on Ka Tekirovas asuvad hotellid, aga Kemeris on kogu infra (k.a. shopping) nii käe-jala juures. Julgen soovitada, mõned jubedad vene isendid võivad (aga ei pruugi!) ehk veidi puhkust häirida, aga neid on pea igas hotellis. Tead, see vene uusrikka mentaliteet võib olla ikka tülgastav küll!

Limak Atlantis. 4 suurt- ja 1 titeliumägi palju basseine, ilus randilusad toad, suur rõdu, maitsvad, st. liiga maitsvad toidud kehakaalu suurenemine garanteeritud. Lastele tegevused päevläbi ja õhtuti, kõik hinnas ja võimalus süüa erinevates restodes seal hotelli territooriumil. Venkusi oli vähe ja eestlasi mõni. Ja lennujaamast sõit suht lühike võrreldes mõndadega, kes sõitsid 100 km hotelli, see on lastele suur katsumus. Hotellis oli eriline soe suhtumine lastesse, ükski töötaja ei käinud nt. bassu ääres lastest mööda ilma, et naljataks midagi või niisama laialt ei naerataks. Ja töötajatega juttu ajades kinnitasid kõik alati, et nende hotell panebki rõhku just lastele ja peredele. Minu 4 a.ne õppis kiiresti ingliskeeles talle vajalikud 2 sõna(jäätis ja kokteil-laste oma muidugi)ja nii me siis leidsime ta pidevalt üksi basseinibaari ääres kokteili imemas. Laupäeva õhtuti tehti õues Türgi turgu(kust osta pole mõtekas), aga muusika ja päris kaamlid, kelle selga ka istuda sai, olid omal kohal! Lisaks oli õhtul-öösel väga võimas ilutulestik rannas! Ja laste diskolt ei tohtinud ka ükski õhtu puududa. Muuseas, seda reisi korraldab ka Novatours, aga pilte ja inffi saad kui paned nt.yahoo otsingusse lihtsalt: Limak Atlantis hotell. Miinuseks: keskusesse jala ei saa, läheb selline käruga traktor, mis oli elamus omaette ja nali ka. Aga kõik rõõmsalt sõitsid. Lisaks takso. Vist 4 Euri oli ja linnas oli shoppamine võrreldes suuremate Türgi linnade-kuurortitega kallim. Ei olnud Belekis eestikeelset esindajat vaid vene ja inglise keeles kõnelev kohalik, aga tore ja abivalmis tüdruk. Küsi julgesti kui midagi spetsiaalselt huvitab.

Arancia valisime meie. Ka palju liumägesid ja 5* Alanyas. Just valisime ka laspega minekuks selle koha.

Gloria Verde, SUPER!!! Kindlasti lähen veel, just praegu saatis TravelIn pakkumise, et see hotel -2000 kr. Lastele on kohe päris oma klubimaja, kus lõunati on tasuta laste söök, õhtuti disco ja loomulikult basseinide ja liumägede kompleks spetsiaalselt lastele, lisaks muidugi täiskasvanute basseinid. Kuna on tegemist Golfile orienteeritud piirkonnaga (Belek), siis on lastega peresid vähe ja basseinides ja liumägedel on rahulik ja mõnusalt ruumi. Söögid olid imehead, õhtuti erinevate rahvuste köögid. Üks õhtu oli näiteks Jaapani köök. Ning veel päevased vahupeaod lastele ja õhtused suurtele. Ja veel - hotell on ehitatud männisallu, puid on maha võetud minimaalselt, õmberringi suured golfi väljakud, see tähendab palju rohelust.

Aga Royal Wings? Oskab keegi muljetada?

Kas keegi on hotellis Asdem Beach käinud? Kas see hotell sobib lastega puhkamiseks?

Kas keegi on kasutanud seda hotelli? Ja Riia kaudu käinud Türgis?

Palun muljeid Hotellist Gold Alanyas, pakett -kõik hinnas.

Käisin eelmisel aastal lastega ja olin nädala selles hotellis.Mina jäin väga rahule.Lastega super minna sinna ja söömine oli ka väga hea.Lastel on toolid olemas ning söögid ka väga head.Toad olid soojad ja rand oli küll ületee aga see ei häirinud.Lastel on mänguväljak rannas kus saavad lasta liugu ja tomatimajas mängida.Selle hinna eest väga normaalne.Midagi halba öelda ei saa.Kuid võibolla kui ilma lasteta minna siis hotellis midagi niisuguseid üritusi ei ole aga väga rahulik on.Mõnel õhtul on ka üritused.Tasub proovida ega muidu teada ei saa.

äkki saaks kellegilt infot daima resorti kohta-kirises

Käisime selles Asdem Beachis. Hotell ei ole minumeelst 5* väärt, restoranis on trügimine ja üldeiselt on nad vähe aega lahti ka. Toidud olid head. Toad olid suhteliselt väiksed, meie tuba oli kõige alumisel korrusel, kus tsaime koha rõdult õue astuda ja varahommikust päeikset nautida. Õhtuti olid etendused ja lastediskod. Lastele oli oma mängumaja, mis enamusajast oli kinni. Rand oli väga mõnus. Kuna saime sinna viimase hetke pakkumise, siis väga ei nurise, kuid täit raha see hotell küll väärt ei ole. Muuhulgas veel, hotelli territooriumilt läheb läbi sõidutee, kus õnneks on siiski väga väike liikus. No, nüüd hirmutasin vist kõik ära!

Kas on selle hotelli kohta kogemusi, soovitusi, plaan minna oktoobri keskel

Kas oskab keegi öelda midagi hotelli Limak Lara kohta? On keegi selles hotellis viibinud?

Meie olime seal (Limak Laras) 2nädalat. Väga rahulik ja vaheldusrikas hotell. Hästi sopiline ja avastamisrõõmu jätkub kogu reisiks. Mõeldud peredele. Olime seal septembri esimesed 2. nädalat oma 9. kuuse pojaga. Kõik oli super. Meie soovitame seda hotelli soojalt. Kui on küsimusi vastan heameelega.

Meile ka Limak Lara meeldis. Piisavlt suur, palju lifte, et vankriga ka majas sees liikuda.

Meile samuti Limak Lara meeldis. Lastega minemiseks väga sobiv. Jäime tõesti rahule.

Super Hotell . Käisime eelmine sügis seal ja nüüd on kavas uuesti reis sinna hotelli ette võtta !