Phuketist Khao Soki

Olen otsinud kuidas omal käel Phuketist või äärmisel juhul Krabist Khao Soki saaks. Tuuri ei tahaks esmalt võtta, kuna läheks 4-liikmelise perega ning meie jaoks oleks ette ostes isegi laste hindadega koos 1-ööbimisega pakett liiga kallis. Nähtavasti saaks bussiga kohale, siis esimene öö kusagil kohapeal ja sealt tuur dzunglis ja järvedel? Kokku 2 ööd ja sealt tagasi bussiga? On see ajaliselt tehtav nii, et vähemalt 2. õhtul tagasi jõuaks Phuketi?

Phuketist saab bussiga või minibussiga, mingi 4t äkki oli ja 300-400 kohaliku raha. Ööbida saab Khao Soki külas vähese raha eest. Rahulikult jalutada, valida sobivaid trippe järgmiseks päevaks. Hinnad igalpool samad, vähemalt poolodavamad kui pakkutakse Phuketis. Järgmisel hommikul teha oma koostatud kava järgi ja mingi 16 paiku bussiga tagasi Phuketi. Ideaalis muidugi soojalt soovitan võta tripi, mis hõlmab ööbimist järve peal, see jättis kustutamatu mulje ja võib siis koopad ka näha. Aga see tähendab, et tagasi jõuate vaid kolmanda päeva õhtul. Kuid samas...ainult päevaste tripidega saab väga vähe teha-näha.

Tänud, ajaliselt vist ei mängi välja, et kohe ööbimisega tripp saada kohale jõudes? Eriti kuna sinna jõudmine on 4 tundi.

Minu teada kõik trippid ööbimisega järve peal algavad hommikul 8paiku,aga te jõuate sinna parimal juhul lõunaks. Kuid lihtsalt jalutada džunglis ja sõita järve peal saab ikka samal päeval peale lõuna.

Teema jätkuks, on plaan sõita rolleriga Phuketist-Khao Sok-i.Kas on keegi läbinud sarnase marsruudi ja oskab anda soovitusi,nõuandeid?Milliseid huvitavaid kohti võiks sellel teekonnal külastada?Kas tripid järvele algavad Ratchaprapha sadamast?Kas sadamast otse ostes on tripid odavamad?Mida arvate sellest plaanist või oleks mõtekam minna bussiga?