Piiri lähedal

Tere! Kas keegi oskab öelda mida on vaadata Lätis Eesti piiri juures. Ei tahaks eriti kaugele minna :) Sõidame autoga. Päris Riiasse me ei lähe. Kõik soovitused on oodatud ! :)

Piir algab siis kust? Valga või Ikla?

0
0

Iklast. Seal lähedal on ju ikka päris Läti linnad ka. Neid tahaks külastada. Lootsingi, et mõni on seal käinud :)

0
0

kust see reis siis ikkagi algab? :)))

0
0

Tavalised, mittemidagiütlevad asulad oma karpmajadega. Aga ise võtaksin suuna Gauja ürgoru peale. Siguldas ja Turaidas jätkub tegevust pea terveks päevaks. Turaida loss, trossraudtee, palju kauni vaatega pilte saab jäädvustada. Teisel päeval tasub kena ilmaga ette võtta jalgsimatk sealsamas orus paiknevatel matkradadel. Militaarhuvi korral jääb vasakule poole ViaBalticat endise N-Liidu õppediviisi suur polügoon alates Saulkrastist kuni Adazini. Sellel hulkumisega tasub muidugi ettevaatlik olla, tasub ennem Kadagalt uurida, et mis ja kuidas. Kui konkreetselt laskmist või õppusi ei toimu, pole mul veel kunagi probleeme tekkinud, lubatakse üsna lahkelt. Enne Saulkrasti (põhja pool asulast) on palju kenasid liivarandasid. Soovitan sikutada http://earth.google.com/download-earth.html ja näed ise, kus mis asub. Paljud head matkamehed on lisanud sinna pilte mõnusate kohtade vaadetega, neid saab ka ise lisada muutes teiste kasutajate jaoks asju kordades lihtsamaks.

0
0

Kindlasti külasta münhauseni muuseomi, palju tegevist pea kogu päevaks.

0
0

Mul on üks Baltimaade autodeede kaart. See näitab, et 30 km peale Iklat, mere ääres, kohas nimega Dzeni, peaks olema mingi kämping. Kas keegi teab sellest midagi ja ehk on seal isegi käinud? Kas seal ööbimine vaid telkides, või ka mingeid majakesi võimalik saada? Hinnad?

0
0

ka Ape/Hopa-Aluksne kant, kui Võru kaudu minna...

0
0

Koiva ääres on veel üks ilus koht Ligatne, seal on võimalik ka parvega üle Koiva sõita. Aluksne ja Gulbene vahel saab sõita kitsarööpmelise raudteega, elamus garanteeritud. http://www.banitis.lv/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased