Eks paljud on väsinud tööst ja probleemidest. ?
Lahendus küll natuke kaugevõitu aga....sellise pika , ilusa puhkuse - elu nimel pole miski kauge !
Päike, soe, helesinine vesi , korallide,akvaariumi kaladega, väga paljude saarte keskel, primitiivse , ülimalt odava eluga.
See kõik on olemas !
Lisaks pikk viisa, elamisluba ja paat mis viib kõikidele saartele.
Ma ei saa kahjuks avalikult rääkida nii elamise, kui toidu hindadest sest siis muutub see paradiis lausa kahtlaseks !!!!!!
Aga kui ikka keegi küsib ,siis mõned hinnad võin ka mainida.
Keda natukenegi kõnetas , siis võtke ühendust ja panen kõik kaardid lauale.
Teadsin et kuulutus lausa valel maal !
Teile sobib Türgi ja Egiptus ja Canaari saared mis pole võrreldavad isegi mitte !
Turiste käib seal aastas umbes 60.
Elamiste hinnad on 17 - 50 eurot kuus.
Nad Koik on hakkajad ja tublid kes sinna jõuavad.
Paadi, motika kingin ära kohalikule, kes seda kõike praegu hooldab.
Nii et pakkumine sai läbi !
Varsti lähen uusi saari otsima !
Igaüks on oma õnne sepp !!!!
Mind huvitab, see elu paradiisis, kuid ma ei saa aru, miks on vaja teha mingi mõistukõnega postitus.
Primitiivne elu? Et süüa, tuleb ise kala püüda? WC-d ei ole või on kuivkäimla? Vett kraanist ei jookse ja kui jookseb, siis see ei ole soe vesi ja võibolla ei ole kraanigi? Ilmselt ei ole ka pesumasinat. Kuidas joogivett saab, kui seda üldse kuskilt saab? Ju primitiivne elu tähendab, et puudub mugav sooja dushi võtmise võimalus. Ju pole ka elektrit, kui on paradiis ja primitiivsus. Istud lõkke ääres telgis, toidad sääski, tõrjud mürgiseid putukaid. Kas ma kirjeldasin seda teie elu paradiisis õigesti?
Susserdaja, sul hea nimi aga kahjuks paned ämbrisse.
Vett saab kraanist aga kohalikud üldiselt ei joo seda.
Saab osta suure 20-30 l pudeli. Eestis ka on neid justkui firmades.
See maksab ainult 25 euro senti.
Elekter on kõikjal.
Ok, kell 18 läheb pimedaks.
WC on , voi on....mul pole enam meeles mis tähendab kuivkäimla.
No igatahes ta on !
Opi ennast puhtana hoidma veega !
Pesumasin ?
Kõigil ta on sest pered suured ja pesu käib.
Kala püüad siis kui isu püüda.
Koikjalt võid kalu, oktobuse, kalmaare osta.
Oskad olla oma, siis ka lahkelt antakse.
Väga odavad !
Lõunasöök umbes 55 senti kuni 1.25 eurot.
Minu hea Hommikusöök 4 pirukat kala täidisega ja kohvi maksis alla 50 sendi.
On ka teisi väga häid hommikusööke 60 sendi eest.
Aeg loksutab kõik ilusti paika.
Lõkke teed ja saadki süüa kui selleks isu.
Sääski vähe.
Putukaid, madusid väga vähe ja pole halvad, ega suured.
On krokodille aga peab olema kogemusi kas ja kus.
Kohalikke uskuda ei tohi.
Kõigil saartel neid pole aga.....on ka !
Kraanist tulev vesi duchi jaoks on parajalt soe.
Pole vaja soojendust.
Rahvas on ülimalt hea.
Annab oma viimase söögi ara, pluss koike muud.
Äri teha on nendega võimatu !!!!!!
Tippisin niigi liiast !
Aga kuna teema on lukus , siis.......
Annaksin väga palju Ara et sinna tagasi saaks.
Meid valgeid oli seal 2.
Teistel saartel kuni 2 veel.
7-8 aastat kogusin infot tasakesi.
Ja kui kohale jõudsin siis oli kogutud info 100 % õige ja veel rohkemgi.
Mõistukõne ?
Sest ma ei saa eestlastega läbi !
Sõel oleks olnud väga tihe et keegi oleks saanud koha teada.
Pakkumine on lukus !
Lähen uut jahimaad otsima.
Ja teen seda nagu alati üksi !
Pole ma kunagi käinud ei Egiptuses, ega ka Türgis.
Need on teile !
Kanaaridel olen palju käinud ja olnud.
Juba siis kui tulid esimesed suurte kettidega.....
Admin Reigo, võid ka selle pika ja nagu ikka mõtetu kommi ära kustutada.
Koike head kõigile !