Praamiga Sardiiniasse

Plaan oli läheneda Sardiiniale Firenze poolt koos autoga. Kuna rendiauto on meil juba selleks ajaks juba mitmeid päevi käes ei näe väga mõtet, et rentida Sardiinias uus masin. Ühesõnaga praamisõit Sardiiniasse:auto + kaks täiskasvanut ja 6a. laps edasi-tagasi septembri alguses. Kui keegi targem ja kogenum jagaks soovitusi ja paremaid pakkumisi oleksime tänulikud!

Käisime 2012 septembri lõpp Sardiinias. Super ilmad olid ja kõik muu samuti! Lendasime Tallinn-Bergamo ja sealt oli plaan liikuda Sardiiniasse. Uurisin mitmeid variante, et leida soodsaim ja lihtsaim. Esimene plaan oli kohe auto rentida ja Genova või Livorno praamiga Sardiinia kruiisida. Uurisin siis hindu edasi-tagasi auto + 4 inimest.. Hind edasi-tagasi ( Livorno-Olbia või Genova-Olbia ) oleks läinud kuskil 900 eurot ( koos kajutiga), mis on selgelt liiga kallis. Lendasime Ryanairiga Bergamo-Cagliari-Bergamo, täiskasvanu pilet maksis alla 50 eur edasi-tagasi. Kui teil väga palju kaupa kaasas pole, siis soovitan nt Ryanairiga Sardiinia lennata ja uuesti auto rentida. Unustage praami mõte koheselt. Ryanair lendab peaaegu igast mandri Itaalia suuremast linnast Sardiiniasse. Edasi-tagasi nt Pisa-Alghero lennupiletid leiate ca 150 euroga ( 2 täiskasvanut + laps septembriks ). Meeletu võit ju?:) La Maddalena saarestik põhjas ja idakallas Olbiast lõuna suunal on ülikauneid paiku täis. Ilusat reisi!

0
0

Nii on jah. Isegi paljud itaallased on loobunud puhkustest Sardiinias väga kallite praamipiletite pärast. Ehkki mingid muutuste tuuled sel aastal ehk isegi on, pärast praamifirmade kartellikokkuleppe paljastamist.... Karta on, et lennuk jääb siiski palju soodsamaks variandiks. Muide, hooajal on ka Sardiinia autorent mandrist palju kallim.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased