Prantsuse Rivieras sünnipäev

Kas keegi oskaks soovitada mõnusaid merevaatega lounge või restorani, kus võiks pidada sünnipäeva/naistekat ? Peaks olema hea asetusega melu keskel, et oleks hea edasi klubisse liikuda. Kui juba jutt klubi peale läks, siis võite ka paremaid nimetada. Ideaalis pidasin silmas sünnipäeva pidada Monacos või siis Nices ! Suured tänud ette !!!

Kui olete alla 30 siis soovitaks ehk Nizzat.Rohkem erinevat rahvast ja rahvusi liikvel.
Monacos on nn teatud ringkonnad kes kus käivad.Ja kindlasti arvestage ka kõrgema hinnatasemega.samas on väga lahedat rahvas just näha seal.Mina kui üle 30 .ne eelistan Monacot,meeldib selline glamuur ja õhustik.
Panen siia ühe lingi erinevate Monaco klubidega jne.
http://en.montecarloresort.com/Bars-Night-Club,371.html

Tänud, elamine meil Nices...seega jõuame seal ka pidutseda. Me oleme üle 30 ja mõte ikka Monacos glamuuritada sünnipäeva õhtul. Tutvun ka selle lingiga.

Kui sünnipäev jääb hooaja sisse siis soovitaksin esmalt õhtusöök restoranis Maya Bay(http://www.mayabay.mc/) või Beef Bar'i(http://www.beefbar.com/) või Buddha Bar'(http://www.buddha-bar.com/new/en/plan_buddha_monaco.php). Seejärel soovitan teha aperitiiv Sea Lounges ning peale seda ongi ainuke variant Jimmyz (http://fr.jimmyzmontecarlo.com/).