Prantsusmaa, Lyon

Tere! Olen 18 aastane tütarlaps ja lähen (1. augustil) elus esimest korda üksinda välismaale, õigemini siis laagrisse. Mul juhtus selline lugu, et ma ostsin endale lennupiletid ära ning absoluutselt ei vaadanud rongide sõiduplaane. Lendan Lyonisse ja sealt peaksin saama kuidagi Gannatisse. Lennuk jõuab Lyonisse umbes 17:40 kuid viimane rong läheb umbes 16:00. Seal laagris on suhteliselt tähtis, et ma jõuaksin õigel päeval kohale. Ma ei tea mida teha. Ma proovisin otsida informatsiooni bussiliikluse kohta, kuid tundub, et busse ei eksisteerigi üldse Prantsusmaa. Tore oleks, kui keegi saaks aidata ning anda nõu ning äkki on keegi hoopis läbisõidul sel ajal ja saaks mind ära visata( ma loomulikult maksaksin) või on siin hoopis mõni Lyoni elanik, kes saaks aidata:)

Ette tänades, M.

Tundub suht keeruline olevat samal päeval kohale jõuda.

0
0

Tere,

Võibolla on sellisest lingist abi? www.covoiturage.fr

Kohalikud hääletavad ja sõidavad nii tihti. Kindlasti pead väga-väga ettevaatlik muidugi olema. Üldjuhul on see sarnane Eesti kyydiga.ee kodukale. http://www.kyydiga.ee/index.php

Kui laagrisse lähed, siis võib teistel sama mure olla. Uuri ronge Lyonist Vichy`sse ja küsi laagri korraldajatelt, kas neil on mingi transport nt Vichyst Gannati organiseeritud. Või küsi niisama oma laagri inimeste listist (kui teil see juba olemas on) või korraldajatelt, et kas kellegil on veel sama mure, et Lyonist vaja Gannat saada. Võibolla tuleb välja, et mõnel inimesel sama mure ja siis juba mmõeldav ka rendiauto.

Samas kui Sul jõuab lennuk 17.40 Lyoni on tõesti väga keeruline jõuda kuhugi samal päeval kohale. Ma lähen reedel (22.07) Prantsusmaale ja võin uurida kohalikelt, kuidas oleks see üldse võimalik. Seni aga soovitan Sul arvestada sellega, et jõuad kohale järgmine päev.

Pille

0
0

Suur-suur tänu sulle abi eest. :) Ise olin tegelikult loll, et sellise lennukipileti võtsin, sest ma arvasin, et prantsusmaal käivad rongid õhtuni välja, aga ma eksisin. Ja igasugune abi oleks veel teretulnud. :=)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased