Priceline Name Your Own Price Honolulul?

Kas keegi kasutanud? Või lendude puhul Hawaiile?

Tere,

Honolulu ei olnud küll meie sihtkoht aga proovisime nii lennuks Mauile kui ka majutuse leidmisel, sest see on võrreldes mandriga saartel kallim. Päädis meie proovimine sellega, et ostsime mõlemad küll läbi selle saidi aga mitte oma hinda nimetades. Priceline üks suur pluss on see, et saad panna paika marsuudid ja sihtkohad mis sind huvitavad ja kogu info soodustuste kohta jõuab kenasti sinuni. Lennupiletid saime san fransiscost mauile ja tagasi 2012 aasta märtsis 260 dollariga. Majutuse leidsime rannaäärses apartmendis, kuhu mahtus 3 inimest 680 dollariga nädalaks. Auto oli ainuke mille rentisime mujalt ja palju kiidetud saksa sait billiger-mietwagen toimis seal kenasti ja hind oli imeodav 25 dollarit päev vist. Loodan,et oli natuke abi!

Tänan info eest. Ma just vaatan et Honolulus ranna ääres saab enda hinda määrates 50dollariga öö 4tärni hotellis. Ja sinna saab ju veel kahekesi minna? Tundub kahtlaselt soodne.

Kas oskad biller-mietwageni kohta öelda seda, et kas alla 25 aastastel tuleb hinnale mingi lisa juurde nagu osades portaalides rentides?