Reis Barcelonas ja rannikuäärses külas juulis

Tere!

Sooviksime sõbrannaga juulis reisida Hispaaniasse. Plaan oleks 2 ööd olla Barcelonas ning siis ülejäänud 6 ööd veeta kuskil rannikuäärses linnakeses. Siit minu küsimus: millist õdusat ja mitte nii rahvarohket linnakest soovitaksite kahele noorele naisele, kes sooviksid lisaks rannas lebamisele ja matkamisele ka õhtul baaris istuda? Tean, et juulis ongi turismi tipphooaeg ning rahvast on ilmselt väga palju, aga ehk oskab siit mõni kogenud reisija meile midagi soovitada.

Linnake võiks Barcelonast jääda max 50km kaugusele ning kõige olulisem tingimus on see, et saaksime jalutada kuskil (troopilise)l matkarajal ning ujuda privaatsel rannal kaljude vahel (meie helesinine unistus!).

Loodan, et saate meid aidata ning õigele teele suunata!

Tuhat tänu ette!

Ma julgen soovitada linnakesi Empuriabrava, Rosas, Cadaques ja kogu seda piirkonda. Kilomeetreid liivarandu, kaljusoppe, matkaradu, pole ülerahvastatud. Baarikesed, discod.. igake maitsele miskit. Vahemaa muidugi suurem , aga rongiga saab kiirelt ja mugavalt kohale. Kui ma use pole juhuslikult kuskil mujal , siis saan ka ümbrust näidata.

0
0

Soovitan sama kanti mis Hiiukas, eriti ehedalt jäi meelde Cadaques. Barcelonale lähemal on Tossa de Mar, ka väga armas linn.

0
0

Lahe koht asub La Garriga lähistel, L´Ametlla del Valles, eestlaste tehtud talumajutus 30km Barcelonast, vana maja suure krundiga, bassein, tennis, jalkaplats, toad 45-100eur sõltub perioodist vaata bookingust Camp can Noble, on olemas isegi transfer, tel 0034 672714 446

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased