Reis Gruusiasse

Olen järgmine aasta septembris minemas Gruusiasse. Valikus on Batumi või Kobuleti. Kummas piirkonnas oleks parem ööbida? Palju maksab seal taksosõit ja kuidas üldse hinnad on? Soovitusi? Huvitavaid paiku? Tänud, kes võtab vaevaks vastata.

Tere,

eks piirkond sõltub sellest, mida reisilt ootad. Batumis elu ja valikuid (toidu/meelelahutuse osas) rohkem, linn veidi rahvusvahelisem. Kobuleti selline tüüpiline rannapuhkuse küla/linn ja isiklik mulje, et pigem suvitavad seal endise NL riikide inimesed. 
Taksosõiduks soovitaks kasutada näiteks Bolti (toimib Batumis, Tbilisis, Kutaisis), sõidu hinnad Eesti mõttes väga soodsad. Üldiselt on hinnatase suhteliselt atraktiivne, sõltuvalt sellest, kuidas laheneb lennuühenduste teema Venemaaga võivad majutuse hinnad tipphooajal olla siiski päris krõbedad.
Aga ütlen ausalt - kui eesmärk on lihtsalt nädal rannas olla, siis ma ei teagi, kas Gruusia on selleks parim koht Euroopas... pigem soovitaks Gruusiasse tulles liikuda ringi - loodus ja inimesed on ägedad, rand pigem nii ja naa :)