Reis Kanadasse 3 kuuks (küsimused)

Plaan minna mõne kuu pärast 3 kuuks Kanadasse ning tekkisid mõned küsimused:

  1. Kuidas käib Kanadasse sisse saamine? kuna lähen kolmeks kuuks ning külastama, saaksin sinna viisavabalt (teen vaid eTA), nagu ma aru olen saanud. Küll aga huvitab mind, mida riiki sisenedes näha soovitakse (pass, tagasisõidupilet ja kas veel mingeid dokumente (nagu nt. kindlustus) ning kas küsitakse ka küsimusi või kontrollitakse miskit moodi mida seal tegema hakkan, palju raha kaasas on, kas peaks olemas olema inimese andmed kelle juures peatun? kuna ma ei peatu hotellis ei ole mul näidata mingisuguseid broneeringuid vms.

  2. Kas Kanadas saab hakkama Eesti juhilubadega või peaksin tegema rahvusvahelised juhiload? kui vaja rahvusvahelisi, siis mismoodi see protsess välja näeb?

  3. Oman hetkel debet mastercard'i mis on Eesti pangas tehtud reisides Euroopas olen saanud sellega ilusti maksta, broneeringuid teha jne. Kuidas on aga Kanadas? kas saaksin selle sama kaardiga nt. poes maksta ja läbi interneti ülekandeid teha (Eestisse ja vastupidi) või peab seal mingi kohaliku kaardi tegema/ainult sularahas toimetama?

Kas on veel midagi mida peaksin silmas pidama seal viibimise ajal, reisi ettevalmistusi tehes vms? Loodetavasti keegi, kellel on kogemusi või teadmisi oskab mu küsimustele vastata ja saan siit foorumist natuke abi.

Tere. Käisin Vancouveris 2016 aasta suvel.

  1. Meil oli vaid tuttavate aadress, ei olnud ühtki hotellibroneeringut. Mingeid küsimusi ei tekkinud. ETA peab olema kehtiv. Muidu ei pruugi euroopast edasilennule saada.

Kõik minu krediitkaardid ( Mastercard, Visa ) kehtisid,mingit probleemi ei olnud. Enamikus kohtades sai maksta kaardiga ( v.a mõned väiksed kohvikud äkki )... Ise kannan ka sula alati kaasas, nii kindluse mõttes aga mitte väga palju.

Juhilubade teemat hetkel ei mäleta, kirjutan homme täpsemalt. Üldiselt kõik väga OK ja chill, ära muretse ! Elu nagu Eestis

1
0

Tänud vastuste eest!

ETA teeksin mõni päev enne lendu ära, nagu aru olen saanud ei tohiks seal üldjuhul probleeme tekkida ja protsess peaks lihtne olema. Kas see tuleks siis ka välja printida ja esitada või nähakse seda kuidagi elektroonilisel kujul?

0
0

Ei pea välja printima. See ongi elektrooniline luba.

Tuvastasin :) et meie sõitsime Eesti lubadega, probleeme polnud

1
0

Selge :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased