Reis Nizzasse

Siin on Nizza kohta palju teemasid, aga mõnele küsimusele ikkagi vastust ei ole leidnud...
Plaan minna Nizzast bussiga Monacosse. Sain siit teada, et buss nr 100 oleks sobilik, aga kus peatuses võiks maha tulla, kui on soov näha F1 rada, minna printsi antiikautode kollektsiooni vaatama, lisaks võiks ka vahtkonna vahetust näha. Olen lugenud, et vahtkonna vahetus toimub u kl 11, aga mis kellaaegadel see veel toimub?
Teiseks olen siis vaadanud seda bussiplaani, aga ikka ei ole saanud sealt täpseid bussipeatuseid kätte. Lennujaamast on plaan minna bussiga nr 98 Nizzasse, aga vaja oleks saada kuhugi Commercial centre lähistele, mis peatuses väljuda võiks? Kas sellel liinil peab üldse ütlema, et mis peatuseni soovid sõita või ei? Veidi jäi segaseks ka see pileti teema... Pilet maksab 6€, aga kas sellega saab siis 75min jooksul ka hiljem linnas sõita või ei?
Toidu osas olen lugenud, et Monoprix pole just kõige odavam koht, kus süüa osta, aga mis oleks? Ja kuidas turul värkse toidukraami hinnad on?
Lisaks ootan veel ideid, mida kindlasti vaadata Nizza lähiümbruses.

Lisaks veel, et korterist peame lahkuma laupäeval kell 11, aga lend tagasi Eestisse toimub alles 19.55. Lugesin, et keegi soovitas viimasel päeval minna kondama CAP 3000's, kuna seal olevat mõned aastad tagasi olnud tasuta pakihoid, kuhu oma kohvri siis jätta sai. Oskab keegi öelda, kas seal on see ka hetkel olemas ja tasuta? Mis bussiga sinna saab? Kui õigesti aru saan, siis see asub sisuliselt lennujaama kõrval, aga jalgsi sinna vist ei saa, st et ka sealt lennujaama peaks bussiga sõitma? Või oskab keegi muid häid ideid välja pakkuda, mida selle päevaga ette võtta, kui kohvreid peab kaasas tassima? :)

Sellelt leheküljelt peaks kõik info kätte saama. Seal on ka liinide kaardid. http://www.lignesdazur.com/
Kui tulla lennujaamast Terminal 1 juurest lennujaama peatusse Aéroport / Promenade (NICE), siis saab ühe otsa pileti 1,50 eest ja päeva passi 5 euro eest. Viimasega saab sõita 24 tundi. Sellest peatusest läheb päris mitu, mitu linnaliinibussi. Ja T1 juurest peaks minema ka buss nr 23, aga see ei lähe Inglise promenaadi pidi vaid paralleeltänavalt.
Soovitatud kohad oleks veel näiteks St Paul- kunstnike küla mägedes. Sinna läheb buss nr 400 ja Cannesi buss nr 200. Kena koht on ka Eze. Sinna sai bussiga nr 82.