Reisiagenti vajaks kes leiaks soodsa hinnaga lennu.

Vaja lennata 01.aug 2010(voib ka 2-3kuupaev)Inglismaalt Des Moines(USA) ja tagasi Inglismaale 25.aug 2010(voib ka 26-27). Reisivad 3 taiskasvanut ja yks alla 2 aastane laps.Ise olen leidnud koige soodsamana kuskil sinna 11500.- kanti hinna inimese kohta. Kuna kokku 4 inimest, siis kui leiaks veidi soodsama hinna oleks ju voit juba tuntav. Omal puudub igasugune kogemus, kuidas leida haid hindu. Akki tuleks hoopis vaadata mingeid teisi lennujaamu ymberistumiseks kui Chicago voi Minneapolis mis vist pohilised lennujaamad sellel marsuudil. Igatahes koiksugused ettepanekud ja nouanded teretulnud.

Ega suvisel ajal odavamalt saagi, 11500 on isegi hea hind. Reisiagentide asemel ostke otse ilmavõrgust, tuleb odavam. Ise kasutan alati www.orbitz.com'i teenuseid. Üsna lollikindel. Võite veel proovida päevadega mängida, teisipäevast neljapäevani on piletid veidi odavamad.

Kui olete Inglismaal ja kogemust pole, siis minge FLIGT CENTRE´ isse, ning laske endale pakkumine teha, Kui satute asjaliku inimesega kokku, siis võite saada isegi odavama pileti kui netist. Muidugi voib saada alguses pakkumise, mis on kordades kallim. Sain seal kord ühe Austraaliast klienditeenindajaga jutule ja tema siis rääkis, et nad saavad palka selle pealt, et kallimaid pileteid leiavad. Aga mulle leidis ta pileti 50% odavamalt kui samas poes päev varem mulle pakuti.

Sain väga soodsad pileti Continental Airlinesiga Rootsist-Atlantasse, ei tea kas see Inglismaalt nyyd läheb, aga eks uurige neti kaudu.