Reisikiri. Talve eest plehku 2018/19, Balkanid ja Kagu-Aasia

Ongi juba aasta möödas viimase pika reisi algusest. Jõudsin lõpuks ka piltidesse ja sõnadesse midagi panna. Enne uut reisi peab ikka eelnevad ilusti riiulisse asetama:)


Eelmine suvi tekkis soov sõita külma ja pimeda Eesti talve eest ära, kuhugi sooja. Ja just sõita, mitte lennata. Viimast olen ka varem teinud. Algne idee oli minna iseehitatud kämpariga Portugali, millest kirjutasin pikemalt reisi planeerimise sissekandes. Samal ajal jätsime Angelikaga kõik lahtiseks ja midagi kindlat ei planeerinud, kaasa arvatud seda, et kui kaua me koos reisime. Seepärast oli reisi jooksul meil väga raskeid, aga samas põnevaid aegu, kus pidime otsustama, et mis nüüd saab või mida me nüüd teeme?

Selles reisiblogi sissekandes teen väga ülevaatliku kokkuvõtte meie tervest 6-kuusest reisist, mille käigus külastasime 22. riiki. Et blogipostitus väga pikaks ei veniks, siis jagan igast riigist mõned pildid ja kirjutan iga riigi kohta natuke miskit, mis mulle hetkel oluline tundub või mis toetab reisi tervikliku pildi loomisele kaasa.

Niisiis, kui tohib, võtan nüüd sind oma viimasele pikale reisile kaasa. Hakkame minema ja vaatame, kuhu sedasi reisides välja võiks jõuda, ehk täpsemalt kuhu meie sedasi poole aasta jooksul sattusime...