Rendiautoga Mehhikos MCst Yucatanile

tahaks teada, kas kellegil on kogemusi: plaan on võtta MC lennujaamast auto ja sõita Yucatani poolsaarele. Kas oskate öelda, kui palju ja kas üldse peab maksma ühest osariigist teise sõites ning kas tagasisõidul peab uuesti maksma? Kas rahvusvaheline juhiluba on vajalik? Palju maksab kiirteel sõitmine? Kas peaks veel millegagi arvestama? Kui sisse põigata Guatemalasse, milliseid dokumente on autol vaja ja kas seda peaks juba autot rentides mainima, et on plaan sinna minna?

  1. valid " via libre" ja ei maksa midagi, ent s6iduaeg on pikem ja s6it pole nii ohutu v6i,
  2. valid "via cuota" ja maksad ca 1000 peesot ühe otsa eest (pluss paar peesot igale köietajale). Valik on sinu!

Eesti juhiluba k6lbab küll, peaasi, et on kehtiv. Autorendist küsi järgi, kas Guatemalasse minnes on vaja lisakindlustust, v6i arvavad, et see riik on piisavalt ohutu. Mehhiklased on varmad vastama igale küsimusele - kui juba tead, millist firmat kasutada tahad, kirjuta neile - enamikul suurtest firmadest on ka oma veebileht.

Saludos!

Üldse autot rentida, siin on bussiliiklus yliodav ja mugav. Rendihinnad on suht k6rged, liiklus on ka hullumeelne. Buss on parim lahendus.

!

Trip.ee lisas postitusele puuduvad suurtähed ja kirjavahemärgid!

mitmekesi reisida. Kui on 1-2 inimest, v6ib bussis6it soodsam olla, aga kui minna 3-5 inimesega, on auto rentimine odavam kui bussis6it. Nt. MC - Playa del Carmen on bussi ühe otsa hind ca 1200 peesot, ja see on kiirbuss. Kui soovite kuskil vahepeatusi ka teha, tuleb osta mitu erinevat piletit ja summa muudkui suureneb. Samas 5-kohalise 'economico' (Dodge Atos, VW Pointer)auto rendihind on ca 350-450 peesot päev, pluss kindlustus (auto rentimisel v6etakse ka teatud tagatisraha, mille auto tagastamisel tagasi saab). Aga eks kuidas kellelegi sobib ja mugavam on.