Royal Carribean/hinna sisse kuulub...?

nimelt siis võtsin Estravli büroost Royal Carribeani kataloogi. Seda sirvides jäi suu lahti, kui lugesin, et hinna sisse kuulub kõik peale Spa teenuste,maismaa ekskursioonide ja alkohoolsete jookide. Ilmselt läheme kruiisitama laevaga Voyager. Vastab see tõele? Et kui on mingi show laeval või tahan minan uisutama või minigolfi mängima, siis see kõik on hinna sees? Muidugi kruiisi hind on ka alates 947 Euri, mis sisaldab juba jootraha ja sadamamaksusid(lma nendeta alates 860 Euri) Jagage kogemusi, kes käinud.

Huvitav, 947 EUR-i (~14868 kr) tundub sellise kruiisi kohta väike summa? See siis mingi nädala hind?

no see on 10 ööd Canary ja maroko ja kõige odavam kajut

Aga sa siis Indiasse enam minna ei plaanigi?

Mul mees on selline tüüp, et ei taha olla päikese käes :D Päike ehmatab ära kui teda näeb. Et püüame leida mingit kompromissi. Mina tahaks minna Indiasse, namiibiasse, Marokosse, kuhu iganes...nii paariks nädalaks, aga... Ja kuna meile mõlemale meeldib ka laevaga sõita, siis nüüd keerasime otsa ümber ja otsime kruiise.... Sisuliselt reisi hind tuleb sama, mis minna näiteks Indiasse...

Ma mainin ka, et see siis oleks meie pulmareis niiöelda :) Äkki ongi laevaga romantilisem reisida....

Laevareis oleks tõesti väga kena pulmareis. India tõesti sobib rohkem seiklejatele. Aga usun, et kui valite Goa, siis ei pettu ka selles. Kui ilu (sh. puhtust) soovite rohkem näha, siis India asemel soovitaks Taid.

Nägin ükspäev saadet ühest toredast kruiisilaevast. Queen Mary II oli nimeks. Olen isegi mõelnud, et küll oleks tore üks reis teha üle Atlandi või Kariibi merel aga vähemalt selle saate põhjal olid sellel laeval 80% reisijatest üle 65 aasta vanad. Tõenäoliset käib see sama ka kõigi teiste selliste kruiiside kohta. Oleks kahju kui satute kohta kus atraktsioonideks on tango õppimine või bingo mängimine. Minigolf ja uisutamine oleks muidugi paremad lahendused kui raamidega vanainimesed just platsi hõivanud pole.

Pole midagi vanemate inimeste vastu ja kui see on enamasti nende reisimisviis siis olgu peale, lihtsalt noorematel võib seal peenete ameerika vanurite seas igav hakata.

Sellest ma olen aru saanud juba , et India pole eriliselt puhasmaa, kuid seda ekstreemsem seal olekski:) Ma ei karda mingeid haigusi ja prügi ju näppima ikka ei lähe... Seda,et laev pensionäre täis, olen täheldanud ka siin läänemerel reisides.. :) Ei ole mul midagi vanurite vastu, las nemad toimetavad oma asju...me oskame endale ise reisi piisavalt huvitavaks tehama arvan...seda enam, et peale soome ja rootsi pole mina isiklikult kusagil mujal käinud... :)

Siiski minge laevareisile ja külastage peatuskohtades neid maid ja linnu. Indias seigeldes võib tekkida kohalikest oludest tingituna pingeid, kuna India on nii vastuoluline maa.

võibolla tõesti pulmareisiks see indias seiklemine ei sobi...aga ma arvan, et kunagi tulevikus võtame ka selle teekonna ette. Aga kas siis keegi ei oska öelda, kas vastab see "hinna sees" tõele...?

Ei tea. See hind, mis sa mainisid, tekitab kõhklusi(st.et sisaldab kõike). Siiamani olena arvanud, et need kruiisid on ikka väga kallid.

No ma ei tea...15000.- inimene kõige odavamas kajutis ei ole ju mingi odav hind.... :D

Eks 15000 on ka kallis, aga ma teadsin, et need vähimad hinnad algasid 30000 kr-st.

Vaata vanemaid teemasid reisistiili alt:

http://www.trip.ee/node/28161

Kruiisi alguspunkti vaja lennata ka.

Ja lõppsadamast vaja koju ka saada. See kõik lisandub. Viisa takkaotsa. Olen ka vaadanud neid kruiise, selliseid odavaid hindu leidub tõesti, kuid need on alumiste tekkide kajutid kas aknata või on aken laeva koridori. Kui tahad avaramat kajutit, merd ka näha, või veelgi paremat - privaatset rõdu, on hind kajuti kohta 1900 - 3000 eurot lühematel reisidel.

jah, ma tean.... Ma olen arvestanud jah lendudega alguspaika ja tagasi...hetkel aga rääkisin konkreetselt kruiisist...

Kui saad siis andke endast märku kuna ise lähen 11 öö kanaari saarte kruiisile 27 novembril Barcelonast. mobiil 5044517

kruiisist lähemalt siis: hinna sisse ei kuulu siis laeval teatud extra klassi restoranis söömine, alkohoolsed joogid ja jääshow. Muud tegevused kuuluvad hinna sisse. Spa protseduurid kallid ning mõnes mõttes mõtetud võtta. Ekskursioonid u 4 tunnised igas sihtkohas ning maksumus 25-50 eurot inimese kohta. Samuti on hinna sees laeva teenindus ja jootraha. ise võtsin rõduga kajuti.

Me vist lähme hoopis Norwegianiga kruiisile...12 ööd...näeb rohkem kui selle Royaliga, mis esialgu plaanisime. Aga me pole veel midagi ära bronninud, niiet võib juhtuda, et ikkagi Royaliga läheme. Palju teil kruiisi hind tuleb?

kuna lähen üksi siis üle 30-ne. seega topelt hind. Kuna eestlased ju kardavad võõraga kruiisile minna:))))