Saatkonnad

Tere sôpsid!

Yks huvitav kogemus teiega jagada.
Mina kogesin seda tänu oma reisikindlustusjamale aga pôhimôte on see et see on hea moodus ka paljusid teisi probleeme lahendada.

Alustan vähe kaugemalt. Kui mul see pôlvejama oli siis helistasin suures paanikas teiste hulgas ka vanematele ja mis seal salata: kôige parem nôu tuleb ikka vanematelt. ykskôik kui elukogenuks ennast ka ei pea :P

Isa ytles et helista Los Angeleses Eesti Esindusse ja ütle kuidas Eesti vabariik oma kodanikke välismaal kohtleb. Ajasin algul vastu (noh koik sellised asutused riikgikogud, saatkonnad, ministeeriumid jne tunduvad kole tähtsad ja kauged ja tundub et nende funktsioneerimisse ei tohiks justkui sekkuda). Siis kysis isa: Helena ytle mulle miks on eestil esindus Los Angeleses. Vastasin, et noh teevad viisasid ja maigutasin niisama. Oige vasts on aga: selleks, et eestlasi Los Angeleses esindada, aidata jne.

Helistasingi siis Jaak Treimannile. NYYD TäHELEPANU!!!!
Teate ma pole nii meeldivat inimest varem kohanud. Vôttis kohe ohjad enda kätte, andis yli vajalikku nôu, helistas ka kindlustusse ja te ei kujuta ette....ta isegi kysis kas mul on kohapeal abi vaja et sôidutab siia-sinna kui vajalik. YLI-mega-normaalne inimene!!!!!!!

Kokkuvôte: kasutagem rohkem saatkondi, sest nad töötavad tegelikult just meie jaoks.:) Kas pole tore uudis. Vôibolla on see ainult minu avastus ja tundub teile naljakana, et kus ma varem olin, aga vot selline uudis.

Tervitused!!!
:)))

Tore vahelduseks ka kuulda meeldivast inimesest ;). Tegelikult ma arvan, et see kõik taandubki inimesteni. Vahet pole, kas kindlustusseltsis või saatkonnas, määravaks osutub siiski konkreetne inimene. Ehk igal elualal võid kohata nii meeldivaid, kui ka ebameeldivaid tegelasi...

Ja-jah...sul rebaseonu täiesti ôigus. Koik taandub inimesteni. Oleks selliseid inimesi ainult rohkem, kohtaks selliseid rohkem, (oleks ise ka meeldivam...ehhhh:)))). Usun, et yks pôhjus miks rahvavaesed vôi yksikud saared nii kutsuvad on ongi see, et inimene juba alateadvuslikult otsib rahu, ja suurelt osalt just ebameeldivate inimeste eest (natuke sama teema mis MM-i "halvad teed, head inimesed")

Teisalt inimene vajab môttekaaslasi, tunnustust, positiivseid emotsioone, vajadust olla kellegile vajalik, "kuuluda mingisse gruppi"- sellepärast me päris erakuks ei muutu kuigi ehitame piisavaid "myyre" enda ymber. Minu kogemuste kohaselt on suurema toenäosusega head/meeldivad inimesed:
armunud, usklikud, palju lugenud inimesed, palju rännanud inimesed, puudega vôi palju kannatanud inimesed, maainimesed. Trippi kylastatakse ka palju sellepärast, et siin on enamuses meeldivad kylastajad, kui mitte koik just rändurid siis sellegipoolest rändurhinged....kes on käinud ja näinud.

(saatkonna jutuga pidasin silmas, et yks koik mis maal olles ja mingi jama korral maksas hädas proovida ka saatkonda, mitte karta kui mingit tähtsat asutust-minu esialgne suhtumine)

Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

viimase commentiga 1000% nõus! :)