Segadus pagasi ja Easyjetiga

Tekkis küsimus Easyjeti pagasimajandusega. Kas ma saan õigesti aru, et igale reisijale on lubatud äraantavaks pagasiks 20kg ja kui rohkem tahad võtta, siis maksad ülekilosid? Segadust tekitab nimelt see "registreeritud pagasi" rubriik. Kohe üldse ei saa aru sellest. Nimelt, kas ma võin registreerida kuni 8 erinevat pagasit, kuid nende kogumass ei tohi ületada 20 kg VÕI et ma võin registreerida kuni 8 pagasit, mis kõik võivad kaaluda kuni 20 kg ja ei pea nii ülekilosid maksma, vaid registreerin lihtsalt ühe lisapagasi?

Nimelt on vaja punktist A punkti B toimetada ~30 kg pagasit. Kui ma registreerin ühe pagasi ja see kaalub üle 20kg, maksan lisakilosid. Kuid kui ma jaotan selle 30 kg kenasti kahte kotti ära - 15 ja 15kg, registreerin ära ka teise pagasi.. kas siis ei pea ülekilosid maksma?

Tundub kindlasti nii mõnelegi rumal küsimus, kuid antud momendil oleks hea see teema selgeks rääkida.

Ette tänades

Kokku võib sul olla ikka kuni 8 kotis 20kg pagasit. Kui sul on kasvõi 20,2kg pagasit, siis maksad juba soolast hinda juurde. Vahet pole mitmesse kotti see paigutatud on. Aga kui on näiteks sõpradega minek ja mõnel on väiksem pagas võid ju tema kohvrisse midagi sokutada :)