Seljakotiga maailma

Siinsed kasutajad ja loodetavasti ka trip.ee tiim ei pahanda, kui teen natuke reklaami uuele grupile Facebookis. "Seljakotiga maailma" on loodud eelkõige neile mõeldes, kes ihkavad näha maailma just seljakotiränduri vaatevinklist. Liituma on oodatud ka kõik, kes seda juba teinud on ja nüüd algajaid läbi enda emotsioonide ja kogemuste julgustada soovivad:

https://www.facebook.com/groups/233605740503271/

Teatud kaalutlustel olen enda FB sõbralisti alles jätnud vaid inimesed, kellega olen tutvunud Eestist eemal olles, mistõttu on grupile üsna raske elu sisse puhuda. Seega olen väga tänulik iga liituja üle, kes näeb selles ka enda sõprade jaoks perspektiivi :)

Seljakoti pakkimiseni!

Tänu siinsele postitusele grupi read vaikselt täienevad, aga kutsuks veel inimesi liituma, et saaks hakata mitmekülgset sisu looma.

Meelitada võiks praegu näiteks sellega, et üks liige on eestlasest buda munk, kes elab Bangkok`i külje all asuvas kloostris ja õpetab ühes Tai ülikoolis budismi põhitõdesid. Temaga kohtumine Tais päädis minu jaoks otsusega minna 10 päevaks Chiang Mai äärelinnas asuvasse kloostrisse buda munkade käe all meditatsiooni algtõdesid omandama. Mine tea, mis mõtted ja teed avanevad Sinu jaoks, kui oled temaga vestelnud. Jagan ka ise lahkelt iidsest kloostrist saadud unustamatuid kogemusi, mis mõjutavad minu igapäevast elu ka nüüd, aastaid hiljem.