Seminyak, Bali

Broneerisime hotelli novembris Seminyakisse. Foorumis kahjuks palju infot ei ole. Samas lugesin, et Kutas, mis Seminyaki läheduses, on rannad prahti täis ja koledad. Kas kellelgi on kogemusi Seminyaki rannaga? Oleks tänulik kõikide nõuannete /kogemuste eest, mis Seminyakis.

Puhkasime seal 2012 novembri lõpus. Tõus ja möön olid väga suured ja seoses sellega tuli randa ka palju prahti. Möön oli iga päev erineval kellaajal ja randa minnes ei teadnud kunagi, kas vett on või ei ole. Ühel päeval olime Kuta rannas ja siis oli see küll puhtam ja mõnus laine oli ka.

mulle meeldi broneerida läbi reisibüroode, ise kasutasime reisieksperti. Otsit välja hotell meie soovidele ja mis põhiline palju odavam kui otse tellida. neil koostöö partner saksamaal ja seetõttu suur soodukas

Ma ei kasuta enam aastaid reisibüroo teenuseid. Hulga mõnusam on otsida ise. Näiteks kui 2011 Malaisiasse sõitu planeerisime, siis kõik firmad tegid praktiliselt kaks korda ja mõni isegi rohkem, kallimaid pakkumisi. Ainuüksi lennuga sooviti võtta mitu sada eurot vahelt.Pealegi on neil tavaline pakkuda kohti, mis just mõeldud turistidele. Mina tahan, aga miskit enamat, avastada, nautida. Algul on mõned väikesed kartused, aga alati leiab lahenduse. Ütleme siis nii, et kui Seminyaki rand osutub jubedaks, siis kolime mujale või peesitan hotellis basseini ääres. Foorumi postituste põhjal on Nusa Dua rand vist kõige kenam Balis.

Tõusu ajal oli Seminyaki rand täiesti ok, aga päike on selline, et ka ainult ujudes võid end ära põletada (õlad, nägu , selg). Me lõpuks ujusime särk sejas ja pika nokaga müts peas. Ette broneerisime ainult 2 esimest ööd ja ülejäänud juba kohapeal kui teadsime, kus piirkonnas ööbida tahame. Kõige luksuslikum öömaja osutus kõige odavamaks. Oli üks päris uhke villa basseiniga. Hind inimese kohta tuli vist 13 dollarit ööja seda koos hommikusöögiga.