Septembris Türki aga kuhu täpsemalt...?

Soov on minna septembris Türki, kuid ei tea millise kuurordi kasuks valida. Olen arvamusi lugenud nii siit kui ka internetist ja rohkem segadusse sattusin. Muidugi oleks mõnus kui keskus oleks võimalikult lähedal, hotellist otse randa jne... et saaks nii rannas mõnuleda kui ka linna saginat nautida:)ja kindlasti mõne kohaliku kultuuri tripi teha(ostes selle otse kohalike käest,ilmselt)Mis oleks hea valik?

Alanya!!!
Lähen varsti sinna, JÄLLE, hotellid väga ranna lähedal, võimsad mäed ümbritsevad seda linna. Ilusaim, liivane rand (Cleopatra) Nagu sa ise ka soovisid siis soovitan sulle minagi keskusesse hotelli valida,seal isegi 3 tärnikad on mõnusad ja korralikud. Ja tänavalt saab soodsalt trippe, been there done that. Ühesõnaga, Alanya. võib-olla aitab see postitus otsustada:P (aa ja seda veel et rida häid omadusi tuleks veel ja veel ja veel)
Päikest!

Alanyasse aga mis hotelli soovitad? Või millises ise olid, Truun?

Meie suundume septembris Belek,i hotelli Calista, Eelmisel aastal peatusime Laras hotellis Limak Lara, jäime väga rahule, sel aastal teine sihtkoht lihtsalt vahelduse mõttes:)))
Mõlemad paigad Antalya lähedal. Väga mõnna piirkond meie arust:)))

Nii,ise olen käinud Alanyas ja olen väga rahule jäänud.Seal on imeilusad rannad,võrratu linn,toredad inimesed ja võimas ööelu.Seal leiab igasuguseid tegevusi.
Hotellidest soovitan kindlasti Gardeniat.

Muidu,ise ka minemas septembris,arvatavasti 11 sept.Alin hotell.

No nii, täna jõudsin Alanyast tagasi. Olin Alin hotellis. Arvan, et erilist vahet pole millises hotellis oled, peaasi et peatänava ja ranna vahel või nende ulatuses.. u know.
Soovitan võtta ainult hommikusöögi, sest päeval soojas eriti isu ei teki (ja puuviljad on head lohutajad:P) ja õhtuti on huvitav käia erinevates restoranides. Sama hinnaga enamvähem aga rohkem põnevust või nii...