Sharm Ramada Plaza ( endine Royal Plaza ) *****

Küsimus nendele, kes seal käinud...

Paluks kommentaare kõik hinnas kohta - mida ja palju saite selle eest Sharmis Royal Plaza hotellis?

Endal on tekkinud sama küsimus, sest TopTours pole veel jõudnud vastata sellele küsimusele, mõtlesin, et äkki Trip.ee'st saab adekvaatset infot. Milline see hotell on? Mis on AI paketis?

Jah, ma olen teadlik, et hotell asub rannast eemal ja kõigi meelest ei ole hea. Eelistan lihtsalt ise keskuses olemist, tuttavad elavad seal lähedal.

Kui võimali vahetage hotelli tulin Toptoursiga 25.10 See on õudus kuubis. Pidi olema puhkus aga oli üks kannatuste rada. Kohalik töötaja mainis et hotelli tase on langenud ja neilt tahetakse vötta 4 tärni staatus 2le.Panen varsti trip.ee sse ülesse reisi muljed ja üks on kindel Toptoursiga ei reisi meist keegi.Sellel arvamusel ei ole ainult mina ja mu kaasreisija vaid kogu rühm.

Ka minul on varsti ees sõit Toptoursiga .Peatume just selles hotellis + kõik hinnas. Tuttav Kes seal varasematel aegadel on käinud ,kiidab hotelli.Milles siis ikkagi probleem,et see jama hotell on?

Mittemidagiütlev hotell, mis asub ühest küljest Naama Bay tagatänavate rägastiksu ja teisest küljest Naamast mööduva põhimaantee ääres mis on kogu Sharmi ööpäevase liikluse keskus.

Toptoursiga Royal Plaza 4+ * kõik hinnas lühidalt, minekul lennukis selgus et meile ei ole kohta kuna meie koht oli topelt välja müüdud, kohale saabusime kell pool kümme aga hotelli jõudsime mis asub 20 min kaugusel 12. Siis selgus, et ka tuba ei ole ja paigutati remonditavasse hoonesse mille vaade avanes prügimäele. Hommikul valmistas kokk hommikusööki verise käega. Peale venelaste söögirüünakut ei tasunud sööma minna kuna süüa ei olnud, ja juurde ei toodud,kohvi joodi supikausist jne. Kõik hinnas tähendab nende mõistes seda, et peale klaasi õlut ja veini öeldakse teile limiit on täis. Reis Kairosse mis kestab 7 h 34 C toimub konditsioneerita bussis millel puudub WC need kes arvavad et see on seal igalpool selline eksivad, Sol Sharmi omadel oli kõik ok. Tegemist on 6 päevase reisi mitte 7 kuna jõuad neljapäeva öösel ja tuled vara hommikul. Ei taha tunduda kurja ja noriva inimesena, aga plaanisime ilusat puhkust enne väsitavat töönädalat aga pettumus on väga suur ja puhata pole ka saanud, see ajab ju tigedaks:(( Kirjutaks veel aga siis ei oleks see kommentaar vaid romaan!!!

kuidas oli seal territoorium - ma mõteln bassein ja kas seal on ikka lamamistoolid ka nii rannas kui basseini ääres. Ja kuikaugele siis reaalselt jääb rand - niipalju erinevat infot. Tahame ikka rannas ujuda ja päikest võtta ja õhtul jalutada Naama Baysse ka. Ning kas terve päev ikka all incl teenus toimib - kohv, õlu, vein ja suupisted. Tänan neid, kes võtavad vaevaks ilma irooniata vastata.

Lugege Top Toursi kataloogist selle hotelli tutvustust ning kui poolt usute saate ka veel poolega petta...Hotell väga räpane,pisike bassein katusel hullu kuumuse sees; buss viib küll randa, kuid seal ootab ees võitlus rätikute,lamamistoolide ning lõunasöökide eest... Kokkuvõttes oli kogu aeg selline tunne nagu oleks sattunud Krasnojarski kraisse-lubatud 4*+ service oligi vist üles ehitatud a`la- venelastele käib küll.Oodatud puhkus saabus siis kui loobusime hotelli poolt pakutud AI teenustest Naama Bay restoranide kasuks. Ei taha Top Toursi kohta küll midagi väga paha öelda aga järgmise reisi planeerimisel enam nende pakkumisi küll ei vaata...

kas tõesti ei ole mitte ühtegi head kogemust sealse hotelliga??? Isver ma ei tahaks seda mitte kohe uskuda - kuna ise lihtsalt pole selline viriseja. Olen peatunud ka 2* hottelis Hurgadas ja polnud ka viga midagi! Peavari oli, magamisase oli, päike oli, soe oli! Rohkem polnudki heaks ouhkuseks vaja! ;)

kas keegi ka sel nädalavahetusel tagasi tuli sellest hotellist? Tema muljed?

tahaks ka teada - varsti endal ka sinna minek!

Tahaks ka teada, Palun kommentaare!!!!

Kas tõesti on asi niiii hull selles hotellis ??? Paari nädala pärast sinna minek. Valisin spetsiaalselt selle hotelli ,kuna tundus soodne hind ja kirjelduse järgi täitsa norm värk. Õhtul hea lähedal jalutada kesklinna ja randa pidi päeval buss 10 minutiga viima. Ja päev otsa söö-joo palju tahad...

Isegi tänases Reporteri saates kiruti seda hotelli !!! Mis toimub seal - kas asi tõesti nõnda hull? Jagage veel oma kommentaare- viimaselajal seal ööbinud!

Jalutasime just mööda ja ise just mõtelsime, et mida asukohta. Nägime kahte sissekäiku, üks suure liiklusega tänava ääres, teine kahtlasel kõrvaltänaval. Muidu tundus väga uhke. Aga käsime täna Old Sharmis ja seal oli jube räpane jne. Et seal oleks hotell kindlasti jubedam. Mulle tundub, et parima asukohaga hotellid asuvad Naama Bay ja Vana Sharmi vahel, kui rannajoont vaadata, El Fanari ranna läheduses. Lastega ei soovitaks, rand kaljudel, vette saab sillalt. Täna just oli seal rannas üks laps, kes ei saanud isegi liivaga mängida, sest seda seal ei ole. Aga kalapoeg Nemosid on tohutult, et snorgeldajatele super!!!

Kui võimalik valige mõni muu hotell.Hotell asub liiklusega peatee ääres. Kui alguses pakutakse tuba, kus elementaarsed puhtusnõuded puuduvad, hakake kohe ise teist tuba nõudma,koristamist pole loota.Vaade võib sattuda selline, et näete ainult kuivanud puulehti ja kiviseina,rääkimata rõdust,kus peenem inimene seisma mahub.Sööma peate jõudma esimeste seas muidu pole songitud jäänuste seast isu midagi võtta, kohv ja vein kloorivee maitsega,lõpevad tassidki.Rand ei asu avamere ääres vaid riba suurest süvendist.Toidu hügieeninõuded seal täiesti puudulikud. Buss sõidab harva ja ei pea kellaajast kinni.Rannatoolide ja rätikute eest käib võitlus. Hotelli territooriumil käib iga õhtu mingi tõrje,umbes 2h.vänge nafta-masuudi hais,väljas nagu põleks-kõik tuleb tuppa. Kohutav. Ilm aga soojem kui kevadel,minge Olaviga merele-super!Ilusat reisi kõigile

Muide seda tõrjet tehakse enamikus hotellides, ka 5* omades. Samas arvan, et kuna hotelli probleemid praeguseks suure kella külge pandud, siis ehk hotelli kvaliteet ka paraneb. Kui hotell ikka on nii hull nagu siin osad kommenteerivad.

Pole kuulnud veel asjalikku seletust autorile- Paluks kommentaare kõik hinnas kohta - mida ja palju saite selle eest Sharmis Royal Plaza hotellis?

Olen käinud, polnud seal hullu midagi. Kõik hinnas oli kõik hinnas, piiramatus koguses õlut, veini, rummi, viina, dzinni, bärndit. Söögid olid head ja jätkus ka. Olen nimelt kaks korda selles hotellis peatunud, esimesel korral oli palju venelasi siis tasus tiba hiljem minna siis kui oli uus kate. Ainus koht kus tüssata taheti oli alla asuv suveniiripood. Teenindus hea, tahtsime tuttavatega kõrvuti tube ja järgmisel päeval kui kõrvalt tuba vabanes saime kõrvuti toad, suure rõduga tänava poole. Osa tuttavaid peatusid Aida ja Eden Rock hotellides, need polnud sugugi paremad. Söögivalik kehvem ja kõik hinnas oli piiranguga. Royal Plaza rand pole kuigi hea, aga buss viis sinna iga poole tunni tagant kuni kella neljani vist. Esttouri teeninus oli parem kui Top Toursil. Kiidid olid paermad, Va. Esttouri Viire, aga kohalik kiid oli tasemel. Egiptuse 4* on Euroopa 2* või 3*. Aga kes tahab head hottelli siis mere äärne Hilton ja Jouli Villa on supper lihtsalt.

Olin seal 10.01 - 17.01 jäin rahule teenidus hea, Asukoht super söögid head (KÕHUTÕVE EI SAANUD) igati tiptop.