trip-krainetrip-ukraine-dark
Slovakiasse omal käel?

Kas keegi oskab jagada teadmisi või on äkki keegi käinud Slovakkias suusatamas omal käel...kindlasti mitte oma autoga. Et siis sooviks minna kahekesi Tatradesse suusatama.Kas äkki lennukiga on keeegi käinud?

Sai eelmine aasta Germaloga Slovakkias käidud(Buss&Lennuk) ja täitsa põnev oli kuna reisikaaslastega vedas kah.Ega midagi muud ei oskagi soovitada kui seda et tehke korralik kindlustus mis hõlmab nii tervist kui reisi tõrkeid.

Miks sa just "omal käel" minna tahad? Regulaarlendu otse Slovakiasse Eestist pole. Bussireise teevad mitmed firmad, lennukiga teeb Germalo (võibolla veel keegi?). Bussiga sõidad ~ööpäeva (kui öö on bussis), lennukiga 2 tundi.

Kui tahad minna omal käel Slovakkiasse, siis järgmised soovitused:

  1. Tee endale selgeks kohalik rongiliiklus (igati loogiline, kiire ja sõidab enamusse suusakeskustesse, kus vastas suusabuss).
  2. Broneeri ööbimine raudtee läheduses väikelinnas (korraliku toa kahele võib saada 8 eurot/tuba/ööpäev).
  3. Olen korra käinud ka omal käel: lennukiga Viini ja sealt rongiga Popradisse ja sealt edasi kohalik rong igas suunas.

kas oleks mõtet minna suusatama omal käel?

Kahe otsaga asi. Kui sul on oma seltskond ja tahad hoiduda lärmakast bussiseltskonnast, siis on see õigem, kuigi reis läheb mõnevõrra kallimaks. Reisikorraldajat kasutades saad aga kõik mugavused. Jalgsi pead kõndima ainult hotellist bussi ja tagasi.

Kas keegi tahab punti tulla suusatama minna? Olen aastaid sealkandis omal käel käinud. Praegusel minekul on neli vaba kohta.

Nuuh mul juba minek kindel,9Veebruar stardime Tallinnast 2 autoga ja 17 peaks tagasi olema.Vastavad toimetused on tehtud ja ainuke asi millepeale muret tunda on et raha otsa ei saaks:D

To raul43 kui veel eetris oled kus ja kuna minek?? ja millega:

Nüüdne plaan märtsis. Multivan

Kallimaks läheb kindlasti omal käel minek aga jah sa oled mobiilne peatud seal kus tahad ja kaua tahad.Soovitav oleks ,kui minnakse rohkem kui ühe autoga siis lällerid info jagamiseks ja "TomTom" ,et õigeid teid ja asju ülesse leida.Ja teadmiseks oleks et kasulik oleks ntks poola raha natuke kaasa vahetada sest kaardiga saab seal ainult Statoilis maksta niipalju kui me neid kohti seal otsisime.Mujal kaardiga maksmisega probleeme ei old.Ja Poolat olex soovitav öösel läbida kui ei ole soov ummikuid ja liikluskultuuri nautida:D