Soodne öömaja Dublinis

Kas keegi oskaks soovitada, mugavat ning heas kohas asuvat soodasamast hinnaklassist hotelli või hostelit?

Hostelidest julgen soovitada Abraham House'i (http://www.abraham-house.ie) põhja pool, ise peatun enamasti seal. Hommikusöök on täiesti viisakas ja hinna sees ning maja keskmisest hostelist puhtam ja vaiksem, igas toas on oma WC ja dušš. Bussijaam, trammipeatus ja Abbey teater on kohe ümber nurga, Henry St šoppamiseks kah lähedal. Kui vaatad pigem B&B poole, siis hosteliga samal tänaval (Gardiner St Lr) ja ümbruskonnas leidub neid sadu, minu meelest on see parima hinna/kvaliteedi suhtega piirkond terves linnas. Lõuna pool soovitan peamiselt kesklinnas tatsajale ja/või peoloomale eelmise sõsarhostelit Ashfield House (http://www.ashfieldhouse.ie), väikese jalutuskäigu kaugusel kesklinnast asub vaiksel rohelisel tänaval väga armas ja hubane paik Harrington House (21 Harrington St), kus teenindus vähemalt osaliselt ka eestikeelne.
Üldreegel on: mida suurem on hostel ja mida lähemal Temple Barile, seda viletsam on seal magada. Suured võtavad sageli vastu ka õpilasekskursioone ja see ei tähenda korrusenaabritele midagi head. Kindlasti ei lähe ma enam mitte mingil tingimusel Avalon House'i (jube lärm, talitsematud joodikud, prussakad, jube teenindus, auklik voodipesu, katkised aknad jne) ning Abbey Courtis (29 Bachelors Walk, kohe O'Connell Bridge põhjapoolses otsas) ööbimisel tuleks kindlasti enne maksmist toale ja korrusele pilk peale heita.
Samas on ka erandeid: olen veetnud väga mõnusa nädalavahetuse keset Temple Bari Oliver St. John Gogartys, aga siis oli talv, turiste vähe ja toa aknad avanesid hoovi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased