Soodusautorendifirmad Alicante või mõne muu Hispaanias asuval lennuväljal

Tere! Saaksite jagada soodsate autorendifirmade kontakte Alicante lennuväljalt? Võib sobida vastav info ka mõnelt muult samas piirkonnas asuvalt Hispaania lennuväljalt (Murcia, Malaga, Valencia). Mõned firmad võivad tegutseda ka mitmel lennuväljal (näiteks ühelt firmalt sain auto Murcias ning tagastasin Alicantes). Minul on varasemast nendega hea kogemus, aga nüüd olen kontaktnumbri unustanud. Neil puuduvad alalised teeninduskontorid. Küll aga on neil lennujaama parklas väikesed masinad, millel on reklaamid külgedel ning tavaliselt siis üks külgmine aken veidi avatud, kuhu siis auto äraandmisel postitad autovõtme. Telefoni või e-kirja teel tuleb eelnevalt kokku leppida kohtumine auto vastuvõtmiseks (ja paberite vormistamiseks) lennuväljal.

vastukaja ootama jäädes, Margus

Tere!

Meie rendime aprillis Malaga lennujaamast ja tagastame 3 päeva hiljem Alicante lennujaama. Hind 92 eur (one way fee included). Kõige soodsam rent http://uk.pepecar.com/

0
0

Soodsa pakkumise võib leida siin http://www.doyouspain.com

0
0

Tere! Kui aega on, vaata Malaga lennuväljal selle pilguga. Need lehed (pepecar ja duyouspain) on üle vaadatud, kuid ei sisalda neid, millest ise räägin. Võimalik, et aastaga on hinnad veidi tõusnud, aga üks konkreetne tehing meenub - 7 päeva rendiauto oli 88 eurot ja sisaldas hinna sees pool paaki kütust, tagasi võis anda tühjalt. Tõsi oli Jpn. väikeauto, aga mitte Smart 8see veel pisem).

parimat, Margus

0
0

http://www.goldcar.es/en/ minu arvates parim odav firma, teenindus oli meeldiv ja autod olid ka väga korralikud (valisime kõige odavamate hulgast).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased