Sooviks infot Venezuela reisikohta novembris..!?

Ostsime reisi algusega Rootsist,(fritidsresor)seal aga pakutakse igasuguseid utflykte nagu delfiinidega ujumine, djunglimatk jne. aga hinnad umbes 2000- 3500 sek. Oskab äkki keegi öelda kas kohapealt selliseid asju odavamalt ei saaks, ja kui siis mida kindlasi votta?

Tänades Ursula

käi ära Orinoco deltal indiaanlasi vaatamas. Kindlasti peaks minema vaatama Angel fall`i. Kui vesi tõmbab, siis käi ära Los Roques arhipelaagil. Saad meeletu naudingu. Reise siit ette osta minu arust ei kannata. Kohapeal on pakkujaid küllaga. Nende usalduse kohta saad infi ehk Lonely planetis või reisikirjadest/raamatutest. Pilte (mis hetkel meelde tuleb) võiksid vaadata näiteks www.sukeldumine.ee galerii alt venezuela 2007. Riik on suur ja kohti mida näha on seal palju.

Kohapeal meil ei õnnestunud mingit kohalikku reisibürood leida, tundus, et neid seal lihtsalt polnud. Ostsime reisid oma reisikorraldaja käest kohapeal. (läksime Amsterdamist). Lühemaid reise võib ka rannas olevatelt tüüpidelt osta, see töötas küll. Orinocco reisi ostsime reisikorraldajalt. Tal läks ka mitu päeva selgitamise peale, et kas ikka saab ja millal. Lõpuks õnnestus ja olime väga rahul.