Soovitage Ateenas odavat ööbimiskohta

Tere, plaan kahel tüdrukul 17.-30.06 Kreekasse minna. Pool aega veedaksime Ateenas ja pool kuskil saare peal. Kas keegi oskaks soovitada Ateenas odavat ööbimist. Olen otsinud kämpinguid või selliseid kohti, kust saaks telke rentida ja kohapeal telkida, kuid pole leidnud. Võib olla ka mõni km Ateenast väljaspool.
Kui keegi teab mõnda sellist kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui vastaksite :)

Ateenas ausalt öeldes üle 4 öö ei ole mõtet olla, ega mõistlikku randa ka väga lähedal pole. Näete selle aja jooksul ära varemed (nendele läheb umbes 2 korralikku pikka päeva, sest piirkondi ca 6), käite kesklinnas asuvas suures pargis, ronite Lykavittose mäe otsa, sööte Plakal, tiirutate muuseumides jne, piisab täiesti 5 päevast. :) Saartel on loodust ja võimalusi peesitada lihtsalt rohkem.

Kui mina sellise budget-reisi teeks, siis ma oleks Ateenas pigem kesklinnas ja maksaks kas või kuskil dorm-tüüpi kohas mingid lisaeurod, sest kesklinnast kaugemal või linnast väljas ööbimine mõjutaks kohe transpordi eest maksmist ja paneks ette piirid, millal peaks tagasi jõudma (sest ka transport peatub ööseks suuremalt jaolt), ning pärast saarel tõmbaks oma telgi kuskil mõnusas võpsikus üles ja ööbiks priilt. :) Aga eks see sõltub sellest, mis eesmärgid reisil on.

Ise Ateenas ööbinud 1* hotellis Neos Olympos, küll private-kahekohalises, aga tundus, et neil on ka odavamad ööbimisvõimalused täitsa okei (koht algab siis neljases dorm'is 15 EURist), kõrval on kohe metroopeatus, koht ise asub mõnusalt kesklinnas, nii et saab ka jala kohale, ja kõrval pakutakse asjaliku hinna eest hommikusööki.

Muidu abiks hostelbookers.com jm saidid, seal siis ka kommentaarid, kuidas ööbimine tundub.

Majutus Kreekas, Ateenas

Tere,

Plaanime mai alguses minna Kreekasse, Ateenasse. Otsime hea asukohaga ja puhast hotelli/majutust. Kas keegi oskab soovitada?

Lähme perega, 2 last ja 2 täiskasvanut.