Soovitusi Maltal mõnusalt aja veetmiseks

Tere, läheme oktoobi lõpul Maltale. Oleme saarel kolm ööd. Ootaksime soovitusi,kus on lahedad kohad, kus kindalsti peaks käima? Millises piirkonnas ööbimist otsida, kui soov nautida õhtust/öist linnamelu. Kas majutuse võiks varem välja valida, või pigem kohapealt otsimiseks jätta. Igasugune info lühikeseks tripiks teretulnud:)

Kuidas läks, kuidas ilm oli?

0
0

Pole küll teemaalgataja aga sai ka mõned aastad tagasi oktoobri lõpus (sügisene koolivaheaeg) Maltal käidud nädalake. Siis on neil hooaja lõpp ja majutuse hinnad võivad olla veidi odavamad, kuid ka ekskursioonide, rannaäärsete istumiskohtade jne. Valik on väiksem. Meil oli nii, et reisi esimesed 4 päeva olid ilusad suvised ilmad, saime ära käia ka kõrvalsaartel ja laguunis ujumas, kuid siis viskas jahedaks ja tormiseks ning otsisime tubasemaid tegevusi nagu muuseumid ja veinikeldri külastus. Meres siis enam ujuda ei kannatanud ja rannaäärsed söögikohad olid kõik kinni.

2
0

Tere, teemaalgatajal on kindlasti juba Maltal käidud, aga ehk on mu vastus abiks teistele.

Oktoobri lõpus tõesti hakkab hooaeg juba läbi saama, ilm varieerub aastate lõikes. Kuigi paljudel kohalikel on juba saapad jalas, on eestlaste jaoks ikka veel suvi. Ka vaatamisväärsustega on parem tutvuda, kui pole enam suurt palavust.

Hooaja lõpus ei soovita võtta elamist Buggibbas, Melliehas ja Xemxijas, seal võib olla juba tühi ja kurb. Kui huvitab ööelu, siis kindlasti St Julians. Kui tahate ööbida nn vanalinnas, siis soovitan Vallettat ja miks mitte ka Birgut ja Bormlat. Seal leiab palju air bnb-sid ja väikeseid armsaid hotelle.

Kui teil on veel küsimusi, ühinege Facebookis minu grupiga Alati Malta, kus kirjutan Malta elust.

https://www.facebook.com/groups/663886040867980

Tervitustega Maltalt,

Ingrid

1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased