trip-krainetrip-ukraine-dark
St Marten

Olen reisimas sinna, St Martenile, tean et saar poolitub kaheks - Holland ja Prantsusmaa. Soovin teavet kuhu poole hotell sättida. Kas kellegil on kogemusi jagada?

Prantsuse poole peal jäävad enamus hotelle/kuurorte Atlandi ookeani poole, Hollandi poole peal (Simpson Bay, Philipsburg) jäävad Kariibi mere poole. Tegelikkuses suurt vahet ei ole, kas minna Atlandi ookeani või Kariibi mere poolele - ujuda saab rannas mõlemal pool, Atlandi ookeani ääres on ka laht nii, et laineid rannas pole. Isiklikult meeldis prantsuse pool rohkem - kõik need külad seal (Marigot jt) jätsid parema mulje. Hollandi poole peal Philipsburg jättis aga väga halva mulje, no seal lihtsalt ei ole midagi - väga kole linn. Suurt vahet tegelikkult ei ole kummale poole hotelli võtta - niikuinii on saar nii väike ja jõuab igal pool ära käia ja ringi sõita ja näete terve selle saare ära, aga isiklikult soovitaksin siiski prantsuse poole hotell võtta - kuigi on väike saar, siis hollandi poolele sõitmine prantsuse poolelt võtab siiski aega ja prantsuse poolel on rohkem vaadata, on meeldivam ja on ka paremad söögikohad.

Tänud vastuse eest. Kui juba nii põhjalik, siis äkki oskad ka soovitada hotelle Prant poole peal. Hinnaskaala u. 100 eur öö.

Siin on Prantsuse osa Hotellid St Martin'is