St Peterburgi lennujaamast Eestisse

Tere

Kui oskate aidata, oleksin r66mus.

Kui kaua v6tab aega Sankt Peterburgi rahvusvahelisest lennujaamast minek rongi- v6i bussijaama, kust edasi Eestisse tulla?

Siit tulenevalt teine kysimus: ei suutnud ma leida infot viimaste busside kohta, mis 66sel Eesti poole s6idavad. Kas t6esti, kui Peterburis kell 23 maanduda, tuleb hommikut ootama j22da?

Kui lennuk kl 23 Piiteris maandub, siis on üsna napikas jõuda enne varahommikut bussile. Piiter-Tallinna bussiajad on siin: http://www.eurolines.ee/files/Eurolines_graafikud_RUS_eesti_198x210mm.pdf. Viimane buss läheb Baltiiskaja jaamast Tallinna kl 23.45, ehk taksoga jõuaks (ca 12-13 km)... Esimene buss hommikul Tallinna läheb muidu Baltiiskaja metroojaama juurest kl 07.15. Lähim metroojaam on lennujaamale Moskovskaja, seslt on 6 peatusevahet 1 ümberistumisega (metrookaart: http://subway.umka.org/maps/st-petersburg.gif). Lennujaamast Moskovskaja jaama saab süstikbussidega, pilet 20 rubla: http://www.pulkovoairport.ru/eng/transportation/shuttle_bus/. Teine variant on sõita bussiga otse kesklinna Pushkinskaja jaama (http://www.pulkovoairport.ru/eng/transportation/bus_to_center/), sealt on metrooga otse vaid 2 peatust, aga pilet on siis pisut kallim, 70 rubla.
Kõige kindlam on oodata lennujaamas hommikuni, ca kl 5 paiku minna bussiga Moskovskaja jaama ning sealt metrooga Baltiiskaya jaama. Teine variant on siis taksoga õhtul kohale

Seal olge ettevaatlik.Yhel varastati rahakott piletiga "ra.Hea et pass alles j"i.Sai juhuslike inimestega Jaanilinna.Miilitsapoole pole m6tet p""rduda.