Stuudio korter Malagasse

Tere.

Plaan minna Malagasse ning üürida stuudio korter, pikemaks ajaks. Korter välja vaadatud www.thinkspain.com ning stuudio hinnaks 350€ ja võtsin ühendust selle lehega, kust mulle vastati et esimene makse on 350€ üür + vahendustasu veel 350€ .

Küsimus siis nimelt järgmine, kui raske on kohapealt sobivat korterit leida ilma vahendusfirmata? Sest 350€ vahendustasuna tundub natuke kallis olevat.

Ning kas on võimalik kortereid üürida, üldse ilma Hispaanias pangakontot omamata? See tähendab et mul on vajalikud vahendid olemas ning ei sooviks mingil juhul avada kontot seal.

Kõik vastused on teretulnud. :)

Tegelikult peaks see summa kujunema: 350+350 (NB! vahendustasu on erinevatel vahendajatel erinev!)+350, millest viimane 350 on deposiit, mille saad (kui saad) tagasi rendilepingu lõppemisel. Kui otse omanikult, siis harikult 350+350 (või mõni muu summa), sest omanik tahab depot. Et aga saada otse omanikult, on variante ju mitmeid: kinnisvaraportaalid, kus kuulutavad ka omanikud, ajalehtede kuulutused, Malagas otse tänaval palmide tüvedele, laternapostidele, jm-le kleebitud kuulutused, jne. Kolisin aasta aega tagasi Hispaaniast Eestisse, kuid juba siis oli jutt, et maksuamet võtab kinnisvarakuulutused luubi alla (et saada maksu, loomulikult) ja edaspidi peab eraisiku kuulutusel olema mingi märge, mis viitab maksuametis registreerimisele. Kas see nii juba on, ei oska öelda. Peaksid saama üürida ka ilma pangakontota.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased