Sügis-kevad 2010/11 Egiptuses: mis teoksil

Tere, kas keegi on saanud ka pihta Estraveli-Rimi-CSA pommpakkumisele - 2599 kr Tallinn-Kairo-Tallinn oktoobris ja novembris? Pakkumine on veidi segane, et kui mitu tooli igas lennukis siis tegelikult selle hinnaga välja müüakse - üks, või siiski rohkem, ja kas 2599 maksab vautsher, või maksab nii palju pilet ja vautsher maksab eraldi midagi? Kas keegi on sellise hinna eest pileti tegelikult ka saanud?

Anyway. Neile, kes juba varsti sügispuhkust planeerima hakkavad: Sharmi Soho Square on nimelt hakkama saanud sellise hämmastava teoga, et on juba välja pannud kõik suve ja sügise suurkontserdite ajad! Ei ole varem juhtunud, et suurüritusest Sharmis saaks teada muul moel, kui umbes samal päeval, hotellipoiste sosina kaudu, või siis juhuslikult samal ajal mööda sõites. Minu arust pakuvad nad neid kontserte ka veel tasuta - araabia kinnisvaraarendajatel on selline tore komme oma uute pindade populariseerimiseks.

Suvised staarid on puha liibanonlased, araabia popmuusikamaailma koorekiht. Hääleliselt võimekad, muusikamaterjal.. kuidas kellelegi kuid otsesitus on ikka otseesitus. Septembris ramadani lõpupühal esineb ka üks Egiptuse "hurmuri" - naiste lemmik ;) Mohamed Hamaki. Kuid nii vara eestlased nagunii harilikult ei sõida. Kirjutangi peamiselt lambatapupüha 2. päeva, see on siis vististi 18. novembri pärast, mil esineb araabiamaailma vaieldamatuim poppdiiva - Najwa Karam. Võimsat häälematerjali ja mõnusalt nõudlikke orientaalseid rütme poppkastmes pakkuv lauljanna, muidugi taas Liibanonist. Kes ühtlasi on elusa glamuuri kehastus.

Videonäiteid guugelda Youtube'ist või otsi mu blogi muusikapostitustest.

http://www.soho-sharm.com/sharm-events

Kes 18. novembril Sharmis viibib ja eelarve võimaldab, siis ärge jätke kasutamata juhust kuulata seda Araabiamaade poppmuusika suurtähte, kelle häälematerjal annab silmad ette ehk isegi mõnele ooperiprimadonnale. No igatahes tuntavalt talendikas laulja.

Piletite hindu pole viitsinud uurida, selliste tähtede puhul need võivad olla üsna Eestiga samas hinnaklassis ehk ütleme keskeltläbi 250LE. Kuid uurige ise lähemalt Soho-Sharmi lehelt, lingi leiate eelmisest postitusest.

Stiilinäiteid leiab Youtube'ist kuhjaga. Koduleht: www.najwakaram.com

P.S. Kontsert toimub samal nädalal aset leidva Eid el Adha ehk lammaste ohverdamise püha tähistamiseks, ilmselt näeb Sharmis siis ka keskmiselt rohkem kohalikke peresid.

Tere, sain korraldajatelt täpsema järgmise info, eesti keeles võtaks kokku lühidalt, et pileteid saab tellida all nimetatud telefonilt või meililt ja need toimetatakse teie hotelli kulleriga, maksmine siis kullerile sulas. Seisukohad perifeerias al 100LE. Väravad avatakse kell 8, kogemusest võib küll öelda et peastaar jõuab lavale ilmselt tunde hiljem ;). Tegemist on kogu araabia popmuusika areaali kõrgeimini tasustatud ja nimekaima naisstaariga, tõelise primadonnaga, see vast seletab piletite hinna. Ning Soho pole jalgpallistaadion vaid pigem nagu klubikontserdi mastaapi.

Ka meesterahvas (Ramy) on tõusev staar, kuigi minu jaoks veidi liiga klanitud stiili (kui ta oleks naine, oleksid tal ilmselt vesilokid), siis laulda samuti oskab! :)

Kes Sharmis, siis soojalt soovitan! :)


Dear valuable Guest,

Greetings from Soho Square Sharm El Sheikh…

Kindly be informed that our coming event will be for Ramy Ayash & Najwa Karam on 18th of Nov., gates open at 8 pm and the tickets are available in 4 categories, 600LE, 450LE, 350LE and 250LE, these four prices are for the seating area, higher ticket’s price is closer to the stage.

And as standing ticket in the garden area will be available for 100LE

For reservation, you may contact my Mob. 012 88 42 702 and I will be able to arrange the delivery of your tickets to where you are going to stay in Sharm El Sheikh, or reply via e-mail with information regarding the quantity of the needed tickets and its category.

Christine Raouf Soho Co-ordinator Savoy Sharm El Sheikh Hotel E-mail: christine(punkt)raouf(ät)soho-sharm(punkt)com