Sügisene Korfu

Kas keegi on käinud Korful septembri lõpus või okt. algul?
Plaanin minna viimaste reisidega.
Kuidas on vee ja õhu temperatuurid?
Võib-olla on veel keegi minemas nii hilja?

Keegi kindlasti on käinud ja keegi kindlasti läheb veel!

kah sama küsimus,plaan viimaste reisidega kreekesse minna ,sihtkoht pole veel päris paigas. Et kuidas okt. alguse temp. on

Mul samad küsimused. Pluss see, et ootaks muljeid Gouvia (nii küla kui samanimelise hotelli) kohta, eriti lastega käinutelt. kuidas seal näiteks rand on? ühes soome foorumis laideti vett mustaks jne.

Käisime Korful augusti algul ja elasime Gouvia külas - tegemist tavalise, keskmise tasemega Kreeka kuurortiga. Gouvia nimelises hotellis pole käinud. Aga rand oli tõesti väga must, ma polegi nii musta veega randa mitte kuskil Kreeka saartel näinud. Aga kokkuvõttes oli Korfu armas:)

Natuke otsides leidsin aadressi kust vaadata ilmateadet Korful.
Abiks ka teistele huvilistele.
http://www.corfunet.com/weather/index.php

Gouvia rand ja kuurort üldse eriline pärl pole, selline Harku järve moodi. Lohutuseks võin sulle öelda ,et saar on väike ja sellega kohaneb kiirelt.Autorent nüüd madalhooajal eriti soodne ja saarel ilusaid randu jalaga segada. Barbati,Kalami,Paleokastritsa jne
Kindlasti rentige ka paat, saate pildi saarest hoopis teise nurga alt.

Aga Ipsose kohta mida ütlete? seal Corfu Dream hotell.

kas keegi lastega ka on Gouvias käinud? kas tõesti nii must vesi, nagu siin kirjeldatakse?

Tulime Corfult 16.09 ja ilmad olid praegu väga ilusad temperatuur ca 30. Paljud olid väikeste lastega, meie hotellis küll ei kurtnud keegi. Soovitan soojalt Aeolos Orange hotelli-ainult positiivsed kogemused. Neile kes otsivad eredaid elamusi ööelust, siis selle hotelli lähedal selleks võimalused puuduvad, aga puhkuseks väga super.
Kohalike jaoks tõesti lõppeb hooaeg nüüd paari naädala pärast, aga sellest tulenevalt ka teenused ja kaubad oluliselt odavamad.

kõik - rand, poed, söögikohad, autorendid peatänava ääres, ülimalt mugav. Väga hea rand, vesi puhas, põhi liivane.
Corfu dream - puhas, toitlustust ei ole, äratus kukelauluga :-) Hea vaikene kant mürast eemal.
Hea ja normaalsete hindadega söögikoht corfu dreami ja peatänava vahelisel tänaval on Creek Corner. Autorent samas, soovitan Cristofer Car Renti, mõnusa jutuga proua pakub hea hinnaga autosid.

Veel üks tähelepanek - rolleriga mägedesse minnes tasub kurvides olla üliettevaatlik ja esipidurit mitte vajutada, tee on oliviidest väga libe!!! Sai korra külili käidud!

Mägikülades tasub kindlasti proovida kohaliku toitu ja kreeka kohvi (parim kohv eales)

Kui lihtne on Korful leida lennukilt maha tulles kohe endale rendiauto? On seal lennuväljal kohe autorent? Plaan siis osta ainult lennukipilet edasi-tagasi 3500 eek eest. Ööbimise leidmine ei tohiks ka raske olla?

Kui juba ukse üles leiad siis leiad ka autorendi. Ausalt see on väga lihtne!

Kui kindla peale tahad välja minna siis on parem ette helistada ja ära broneerida, saad sellise nagu ise tahad ja ei pea sebima rohkem, tüüp sul ilusti vastas ja auto parkalas ootamas. Julgen soovitada sellist üritust http://www.corfucarrentals.com/index.htm . Ise võtsin sealt ja kõik oli väga hea.

Hei! Kui oled ainult lennupiletiga ära käinud siis anna teada kuidas läks? Mõtlen et auto ja ööbimisega? Ise lõin põnnama ja lähen 30.09 kindla ööbimisega Gouvia kuurortis. Aga autot vajan ikkagi, eks selle leiab kohapeal.

head rannad on Glifada ja pALeokastritsa. Viimases tasub yyrida kas paat või sõidutada ennast mingi kohaliku paadimehega privaatrandadesse.
Pelekas on koht, kus tasuks käia - sealne keisritrooni päikeseloojang on päris ok ning külas isegi kreeka hõngu tunda. Abiks on autorent, kuid ka bussiteenused on täiesti OK, kui lapsi pole.

Kas keegi teab Korfu reisiesindajate Toomase ja Triinu perekonnanimesid või kuidas nendega kontakti saaks? Väga oleks vaja teada..

Ette tänades

triinu perekonnanimi on KRULL
toomas on SOSNITSKI