Surfamine (windsurf) Mauritiusel

Tere, kas kellelgi on jagada kogemusi Mauritiusel surfamise kohta (windsurf)?

Tere, veel ei ole, aga sõbraga 18.3 Helsingist/Londonist sinna ja 02.4 tagasi. Kõik tuulepäevad plaanime veeta edelanurgas Le Mornes surfiklubis lauatades ja lohetades. Tingimused peaks olema väga soodsad nii algajale kui ka kogenud sõitjale, eriti lainel ratsutamiseks. Ööbime sealt mõne km kaugusel.

Aitäh, hea teada, me siis samal lennul. Ma lohet ka õppinud, aga ma julgeks lohetada ainult kellegi kogenuma käe all, purjelauaga olen rohkem sina peal. Me sõbrannaga elame idarannikul. H.

Kas te ööbite Helsingis ja millega lennujaama sõidate ? Te ka ju kella 8 se lennukiga ?

sama lend. Tuleme hommikuse 6.15 lennuga Tln-st- reipad ja punaste silmadega. Siin veel kohalik veeb ülevaatega kohtadest http://www.mauritiusurf.com/ Minul kah laud esimene valik ja lohe vaiksemateks päevadeks.

Viimati, kui Mauritiusel sai käidud pistis üks kohalik hai prantsuse surfari nahka koos naha ja karvadega. Sündmus juhtus kuskil Morne kandis. Ja aasta oli 2005. Selle aja peale peaks hail kõht küll tühjaks olema läinud. PS! Surfar oli vist pisu ise ka süüdi , kuna tegutses korralrifist väljaspool.

Tänan lingi eest. Me ööbime Helsingis. Lennukis siis näeme ;))

Üks asi veel. Kas mingit varustust ka kaasa võtat? Oma trapets, sussid; kalipsot pole vist vaja ? Seal ju soe.

Tuleb fotokas: eelmisele kirjutajale viidates selleks, et haist pilti teha. (3x üle õla, seda jama ei ole vaja). Võtan lohe, laua rendin kohapeal klubist. Kõige tähtsam on lycra särk päikese kaitseks; sussid oleks head- korallid ja kivikesed; oma trapets alati kaasa; kalpsa jäägu ootama siinset maid; surfishortsid on paremates kohtades meestele vajalikud, speedodes ei ole õige asi. Tüdrukutele see nii range teema ei ole. Kui miskit puudu/juurde vaja, anna märku, leian laost (siin ei reklaami).

Sussid kohvris, shortse oleks tegelt vaja ja ma pole veel otsustanud, kumma trapetsi võtan. Äkki sa annaks mulle oma meilika, meil läheb juba nii detailidesse. ;)) H.