Suuremad turud Roomas?

Itaalia ringreisile minek lähiajal ja tekkis selline küsimus.

Hispaanias elades oli väga tore kogemus käies laupäeva hommikuti suurel kirbuturul (Malaga kandis), mis oli hiiglaslik ja tühjade kätega ei lahkunud kunagi. Riided, ehted, vidinad, filmid, antiikmööbel jne. Tegu oli hiiglasliku platsiga, mitu tundi läks aega, et kõik need vahed läbi käia.

Tahtsin küsida, kas kuskil Itaalias (ilmselt siis Roomas?) on ka midagi analoogset ja kui on, siis mis päevadel ja kus asub?

Aitäh :)

Kui Roomat silmas pead, siis on siin suurim Mercato delle Pulci, mis asub Porta-Portese platsil, Sublizio silla juures. Turg avatakse puhapaeva vara hommikul ja kestab kuni 13.00. Kuid isiklikult ma sinna mina ei soovita, eriti ei maksa aega raisata kui reisiks on vaid 3-4 paeva. Miks? Jah, igasugu pudi padi on see turg aareni tais, kuid ka koiksugu taskuvargaid, mustlasi, idaeurooplasi kes samas joovad ja sodivad ja kuna kaigud lettide vahel kitsad, tuleb kogu selle kontingendiga usna tihedalt fuusiliselt kokku puutuda. Ja sellisel juhul rahakotti ja taskusisu kaitsta on usna raske. Ise olen uks kord seal kainud ja elus enam ei lahe.

0
0

Pilte vaadates tundub ideaalne. Aega mul ei napi, hüppan siiski läbi kui päevad klapivad. Aitäh.

0
0

On keegi kursis kas Roomas toimub ka mõni turg? Kuskohas ja mis päeviti? Mis kaupa pakutakse ja kuidas on hinnad?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased