meticulous

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina broneerisin möödunud laupäeval läbi kõnekeskuse samuti oma tühistatud lendude eest saadud  "travel voucheriga" Novembri lõppu Qatar Airwaysi lennud Tallinnast Tokiosse. Kogu protsess oli täielik peavalu, aga läbi suurte hädade said need piletid lõpuks broneeritud, kuigi mu  meilipostkasti pole need piletid endiselt jõudnud..

Tagasilennuks valisin selliste aegadega lennud, et Kataris jääks 11h transiidiaega – samuti lootusega linnale kiire tiir peale teha. Mind teenindanud isik küll midagi Katari otsusest turiste kuni aasta lõpuni mitte sisse lasta ei teadnud, kuigi andsin talle selgelt mõista miks nii pika transiidiajaga lendu soovin broneerida. Või kui teadis, siis vähemalt ta seda mulle ei öelnud. 

Kui keegi sellisele infole kinnitust on leidnud, siis kuulaks ka hea meelega.

Iseasi on muidugi see, et kas need lennud kõik ka toimuma saavad, sest kui peaks tulema uus koroonalaine jääb ilmselt kogu lõbu jälle ära.

Aitäh kõigile heade vastuste eest!

@improved

Just seda meeletut tšillipommi me sinna otsima lähemegi! Kanajalad jms proovime ka juhuse tahtel kindlasti ära, aga uuesti ehk ei osta :). Reisida plaanime alles eesoleval talvel. Rongijaama läheduse olulisusest rääkides jõudsin ka ise arusaamale, et see on hotellivaliku puhul kindlasti oluline faktor.

@kkkaur

Ka minule on nüüd silma jäänud just Silomi linnaosa. Sealkandis tundub olevat rohkem kohalikele suunatut, võrreldes näiteks Suhkumvitiga. Ootan huviga edasisi kogemusi, kindlasti on ka teistel huvitav siit lugeda!

@juhm

Tundub, et on tõesti mõistlikum käia välja paar bahti rohkem ja leida hotell rongide ristumiskoha läheduses. Kuna hinnatase on Eestiga võrreldes siiski soodne, usun et tasub antud "investeering" end mugavuse poolelt ikka sajaga ära.

On keegi kursis kas Roomas toimub ka mõni turg? Kuskohas ja mis päeviti? Mis kaupa pakutakse ja kuidas on hinnad?